Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=rb2 RB2 listen_radio.php?radio_station_name=rb2
listen_radio.php?radio_station_name=dance-fm Dance FM listen_radio.php?radio_station_name=dance-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-livno RADIO LIVNO listen_radio.php?radio_station_name=radio-livno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-80-s RADIO 1 80'S listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-80-s
listen_radio.php?radio_station_name=radio-nasice RADIO NAŠICE listen_radio.php?radio_station_name=radio-nasice
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bodega Radio Bodega listen_radio.php?radio_station_name=radio-bodega
listen_radio.php?radio_station_name=radio-prlek RADIO PRLEK listen_radio.php?radio_station_name=radio-prlek
listen_radio.php?radio_station_name=v6ai-radio-yap V6AI Radio YAP listen_radio.php?radio_station_name=v6ai-radio-yap
listen_radio.php?radio_station_name=radio-capris RADIO CAPRIS listen_radio.php?radio_station_name=radio-capris
listen_radio.php?radio_station_name=harmony-radio Harmony Radio listen_radio.php?radio_station_name=harmony-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-stari-grad RADIO STARI GRAD listen_radio.php?radio_station_name=radio-stari-grad
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mosaique-fm Radio Mosaique FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-mosaique-fm
listen_radio.php?radio_station_name=polotskaya-volna Polotskaya Volna (Полоцкая Волна) listen_radio.php?radio_station_name=polotskaya-volna
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-gonul-fm Radyo Gonul FM listen_radio.php?radio_station_name=radyo-gonul-fm
listen_radio.php?radio_station_name=hr-radio-knin HR RADIO KNIN listen_radio.php?radio_station_name=hr-radio-knin
listen_radio.php?radio_station_name=hamsi-fm Hamsi FM listen_radio.php?radio_station_name=hamsi-fm
listen_radio.php?radio_station_name=densomaniak-radio DENSOMANIAK RADIO listen_radio.php?radio_station_name=densomaniak-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-fm-plus Radio FM Plus listen_radio.php?radio_station_name=radio-fm-plus
listen_radio.php?radio_station_name=radio-daruvar RADIO DARUVAR listen_radio.php?radio_station_name=radio-daruvar
listen_radio.php?radio_station_name=radio-studio-b RADIO STUDIO B listen_radio.php?radio_station_name=radio-studio-b
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages