Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-galaxis RADIO GALAXIS listen_radio.php?radio_station_name=radio-galaxis
listen_radio.php?radio_station_name=chirp-radio CHIRP Radio listen_radio.php?radio_station_name=chirp-radio
listen_radio.php?radio_station_name=internet-radio-gvm INTERNET RADIO GVM listen_radio.php?radio_station_name=internet-radio-gvm
listen_radio.php?radio_station_name=galaxy-80s-1 Galaxy 80s listen_radio.php?radio_station_name=galaxy-80s-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-herceg-bosne RADIO HERCEG BOSNE listen_radio.php?radio_station_name=radio-herceg-bosne
listen_radio.php?radio_station_name=radio-savona-web-1 radio savona web listen_radio.php?radio_station_name=radio-savona-web-1
listen_radio.php?radio_station_name=most-fm Most FM listen_radio.php?radio_station_name=most-fm
listen_radio.php?radio_station_name=antenne-karnten Antenne Kärnten listen_radio.php?radio_station_name=antenne-karnten
listen_radio.php?radio_station_name=delta-radio DELTA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=delta-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-trip-hop My Radio Trip-Hop listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-trip-hop

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=irish-pub-radio Irish Pub Radio listen_radio.php?radio_station_name=irish-pub-radio
listen_radio.php?radio_station_name=tuks-fm Tuks FM listen_radio.php?radio_station_name=tuks-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-togo Radio Maria Togo listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-togo
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sun Radio Sun listen_radio.php?radio_station_name=radio-sun
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ukraine-1 Radio Ukraine 1 listen_radio.php?radio_station_name=radio-ukraine-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-pori Radio Pori listen_radio.php?radio_station_name=radio-pori
listen_radio.php?radio_station_name=radio-pooki Radio Pooki listen_radio.php?radio_station_name=radio-pooki
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vazo-gasy Radio Vazo Gasy listen_radio.php?radio_station_name=radio-vazo-gasy
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-rnb My Radio RnB listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-rnb
listen_radio.php?radio_station_name=adom-fm Adom FM listen_radio.php?radio_station_name=adom-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages