Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=jornal-fm Jornal FM listen_radio.php?radio_station_name=jornal-fm
listen_radio.php?radio_station_name=ruut-fm Ruut FM listen_radio.php?radio_station_name=ruut-fm
listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio Extremadura Radio listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-nade RADIO GLAS NADE listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-nade
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sun Radio Sun listen_radio.php?radio_station_name=radio-sun
listen_radio.php?radio_station_name=festive-radio Festive Radio listen_radio.php?radio_station_name=festive-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-rockstore Radio Rockstore listen_radio.php?radio_station_name=radio-rockstore
listen_radio.php?radio_station_name=radio-befo-internationale Radio BEFO Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-befo-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=radio-hc Radio HC listen_radio.php?radio_station_name=radio-hc
listen_radio.php?radio_station_name=radio-romskosrce RADIO RomskoSrce listen_radio.php?radio_station_name=radio-romskosrce

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-glaxton RADIO GALXTON listen_radio.php?radio_station_name=radio-glaxton
listen_radio.php?radio_station_name=den2-radio Den2 Radio listen_radio.php?radio_station_name=den2-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-deejay-base Radio Deejay Base listen_radio.php?radio_station_name=radio-deejay-base
listen_radio.php?radio_station_name=mig-fm MIG FM listen_radio.php?radio_station_name=mig-fm
listen_radio.php?radio_station_name=easy-italy Easy Italy listen_radio.php?radio_station_name=easy-italy
listen_radio.php?radio_station_name=radio-control Radio Control listen_radio.php?radio_station_name=radio-control
listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm The Cheese FM listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm
listen_radio.php?radio_station_name=yaskrave-radio Yaskrave radio listen_radio.php?radio_station_name=yaskrave-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-eole-fm Radio Eole FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-eole-fm
listen_radio.php?radio_station_name=mdr-sputnik MDR Sputnik listen_radio.php?radio_station_name=mdr-sputnik
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages