Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=steel-fm Steel FM listen_radio.php?radio_station_name=steel-fm
listen_radio.php?radio_station_name=nomme-raadio Nömme Raadio listen_radio.php?radio_station_name=nomme-raadio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-chinese Radio Chinese listen_radio.php?radio_station_name=radio-chinese
listen_radio.php?radio_station_name=pozitif-radio-1 Pozitif Radio listen_radio.php?radio_station_name=pozitif-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-100komma7 Radio 100komma7 listen_radio.php?radio_station_name=radio-100komma7
listen_radio.php?radio_station_name=mfm-96-2 MFM 96.2 listen_radio.php?radio_station_name=mfm-96-2
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bir RADIO BIR listen_radio.php?radio_station_name=radio-bir
listen_radio.php?radio_station_name=his-kids His Kids listen_radio.php?radio_station_name=his-kids
listen_radio.php?radio_station_name=ouest-fm-guyane Ouest FM Guyane listen_radio.php?radio_station_name=ouest-fm-guyane
listen_radio.php?radio_station_name=radio-fast RADIO FAST listen_radio.php?radio_station_name=radio-fast

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-pancevo RADIO PANČEVO listen_radio.php?radio_station_name=radio-pancevo
listen_radio.php?radio_station_name=star-fm-92-9 Star FM 92.9 listen_radio.php?radio_station_name=star-fm-92-9
listen_radio.php?radio_station_name=canal-5 Canal 5 listen_radio.php?radio_station_name=canal-5
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bodink Radio Bodink listen_radio.php?radio_station_name=radio-bodink
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dusa-krajine RADIO DUŠA KRAJINE listen_radio.php?radio_station_name=radio-dusa-krajine
listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm The Cheese FM listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm
listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm Hola FM listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sjeverozapad RADIO SJEVEROZAPAD listen_radio.php?radio_station_name=radio-sjeverozapad
listen_radio.php?radio_station_name=radio-megaton RADIO MEGATON listen_radio.php?radio_station_name=radio-megaton
listen_radio.php?radio_station_name=live-radio-387-narodna LIVE RADIO 387 NARODNA listen_radio.php?radio_station_name=live-radio-387-narodna
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages