Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-new-orleans Jazz Radio New Orleans listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-new-orleans
listen_radio.php?radio_station_name=radio-blue-sky RADIO BLUE SKY listen_radio.php?radio_station_name=radio-blue-sky
listen_radio.php?radio_station_name=profm-90s ProFM 90s listen_radio.php?radio_station_name=profm-90s
listen_radio.php?radio_station_name=tuks-fm Tuks FM listen_radio.php?radio_station_name=tuks-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-looping Radio Looping listen_radio.php?radio_station_name=radio-looping
listen_radio.php?radio_station_name=super-gaudi Super Gaudi listen_radio.php?radio_station_name=super-gaudi
listen_radio.php?radio_station_name=profm-romania-gen ProFM Romania, Gen listen_radio.php?radio_station_name=profm-romania-gen
listen_radio.php?radio_station_name=abc-country-music ABC Country Music listen_radio.php?radio_station_name=abc-country-music
listen_radio.php?radio_station_name=radio-012 RADIO 012 listen_radio.php?radio_station_name=radio-012
listen_radio.php?radio_station_name=super-fm Super FM listen_radio.php?radio_station_name=super-fm

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-012 RADIO 012 listen_radio.php?radio_station_name=radio-012
listen_radio.php?radio_station_name=radio-egeta RADIO EGETA listen_radio.php?radio_station_name=radio-egeta
listen_radio.php?radio_station_name=ras-2 Ras 2 listen_radio.php?radio_station_name=ras-2
listen_radio.php?radio_station_name=radio-amra Radio Amra listen_radio.php?radio_station_name=radio-amra
listen_radio.php?radio_station_name=high-life-radio High Life Radio listen_radio.php?radio_station_name=high-life-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-russian-hit My Radio Russian Hit listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-russian-hit
listen_radio.php?radio_station_name=promyczek-dobra Promyczek Dobra listen_radio.php?radio_station_name=promyczek-dobra
listen_radio.php?radio_station_name=radio-class-fm Radio Class FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-class-fm
listen_radio.php?radio_station_name=raido-diddeleng Raido Diddeleng listen_radio.php?radio_station_name=raido-diddeleng
listen_radio.php?radio_station_name=radio-deejay RADIO DEEJAY listen_radio.php?radio_station_name=radio-deejay
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages