Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio Extremadura Radio listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-31 RADIO 31 listen_radio.php?radio_station_name=radio-31
listen_radio.php?radio_station_name=music-base-main Music Base Main listen_radio.php?radio_station_name=music-base-main
listen_radio.php?radio_station_name=chinamerica-hit-radio Chinamerica Hit Radio listen_radio.php?radio_station_name=chinamerica-hit-radio
listen_radio.php?radio_station_name=the-word-bible-radio The Word Bible Radio listen_radio.php?radio_station_name=the-word-bible-radio
listen_radio.php?radio_station_name=lux-radio LUX RADIO listen_radio.php?radio_station_name=lux-radio
listen_radio.php?radio_station_name=106fm ΡΑΔΙΟ ΜΕΛΙ 106FM listen_radio.php?radio_station_name=106fm
listen_radio.php?radio_station_name=radiopostaja-zepce RADIOPOSTAJA ŽEPČE listen_radio.php?radio_station_name=radiopostaja-zepce
listen_radio.php?radio_station_name=radio-nostalgie Radio Nostalgie listen_radio.php?radio_station_name=radio-nostalgie
listen_radio.php?radio_station_name=kiss-radio-skopje-macedonia Kiss radio - Skopje, Macedonia listen_radio.php?radio_station_name=kiss-radio-skopje-macedonia

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-vihor RADIO VIHOR listen_radio.php?radio_station_name=radio-vihor
listen_radio.php?radio_station_name=music-base-trance Music Base Trance listen_radio.php?radio_station_name=music-base-trance
listen_radio.php?radio_station_name=garifuna-radio Garifuna Radio listen_radio.php?radio_station_name=garifuna-radio
listen_radio.php?radio_station_name=sports-1 Sports 1 listen_radio.php?radio_station_name=sports-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-no-te-hau Radio Maria No Te Hau listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-no-te-hau
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-made-in-france Rouge Made In France listen_radio.php?radio_station_name=rouge-made-in-france
listen_radio.php?radio_station_name=volim-radio VOLIM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=volim-radio
listen_radio.php?radio_station_name=latvijas-radio-2 Latvijas Radio 2 listen_radio.php?radio_station_name=latvijas-radio-2
listen_radio.php?radio_station_name=classicos-e-novidades Classicos e Novidades listen_radio.php?radio_station_name=classicos-e-novidades
listen_radio.php?radio_station_name=106fm ΡΑΔΙΟ ΜΕΛΙ 106FM listen_radio.php?radio_station_name=106fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages