Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-time-fm RADIO TIME FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-time-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-metro-oslo-akershus Radio Metro Oslo/Akershus listen_radio.php?radio_station_name=radio-metro-oslo-akershus
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zvrle RADIO ZVRLE listen_radio.php?radio_station_name=radio-zvrle
listen_radio.php?radio_station_name=kringvarp-foroya Kringvarp Foroya listen_radio.php?radio_station_name=kringvarp-foroya
listen_radio.php?radio_station_name=hatturadio HattuRadio listen_radio.php?radio_station_name=hatturadio
listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio N-Joy Radio listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio
listen_radio.php?radio_station_name=kiss-fm-dance-music Kiss FM Dance Music listen_radio.php?radio_station_name=kiss-fm-dance-music
listen_radio.php?radio_station_name=big-new-hits BIG NEW HITS listen_radio.php?radio_station_name=big-new-hits
listen_radio.php?radio_station_name=soundset-plavi SOUNDSET PLAVI listen_radio.php?radio_station_name=soundset-plavi
listen_radio.php?radio_station_name=wjct WJCT listen_radio.php?radio_station_name=wjct

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=beograund-radio BEOGRAUND RADIO listen_radio.php?radio_station_name=beograund-radio
listen_radio.php?radio_station_name=music-base-house Music Base House listen_radio.php?radio_station_name=music-base-house
listen_radio.php?radio_station_name=pj-radio PJ Radio listen_radio.php?radio_station_name=pj-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-gim-1 RADIO GIM listen_radio.php?radio_station_name=radio-gim-1
listen_radio.php?radio_station_name=kiss-fm-dance-music Kiss FM Dance Music listen_radio.php?radio_station_name=kiss-fm-dance-music
listen_radio.php?radio_station_name=2xx-fm-radiothon 2XX FM Radiothon listen_radio.php?radio_station_name=2xx-fm-radiothon
listen_radio.php?radio_station_name=drs-3 DRS 3 listen_radio.php?radio_station_name=drs-3
listen_radio.php?radio_station_name=bylgjan-fm Bylgjan FM listen_radio.php?radio_station_name=bylgjan-fm
listen_radio.php?radio_station_name=bombonica-radio BOMBONICA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bombonica-radio
listen_radio.php?radio_station_name=mega-translit-radio Mega-Translit Radio listen_radio.php?radio_station_name=mega-translit-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages