Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-bolchat RADIO BOLCHAT listen_radio.php?radio_station_name=radio-bolchat
listen_radio.php?radio_station_name=additan-radio Additan Radio listen_radio.php?radio_station_name=additan-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ognjisce RADIO OGNJIŠČE listen_radio.php?radio_station_name=radio-ognjisce
listen_radio.php?radio_station_name=atbc-australian-tamil-broadcasting-corporation ATBC Australian Tamil Broadcasting Corporation listen_radio.php?radio_station_name=atbc-australian-tamil-broadcasting-corporation
listen_radio.php?radio_station_name=real-80s Real 80s listen_radio.php?radio_station_name=real-80s
listen_radio.php?radio_station_name=kalang-radio-fm-100 Kalang Radio FM 100 listen_radio.php?radio_station_name=kalang-radio-fm-100
listen_radio.php?radio_station_name=generation-fm Generation FM listen_radio.php?radio_station_name=generation-fm
listen_radio.php?radio_station_name=impact-radio Impact Radio listen_radio.php?radio_station_name=impact-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-numydia Radio Numydia listen_radio.php?radio_station_name=radio-numydia
listen_radio.php?radio_station_name=club-music-radio CLUB MUSIC RADIO listen_radio.php?radio_station_name=club-music-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=tbfm-online TBFM Online listen_radio.php?radio_station_name=tbfm-online
listen_radio.php?radio_station_name=kitt-radio KITT RADIO listen_radio.php?radio_station_name=kitt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=assyrian-babylon-radio Assyrian Babylon Radio listen_radio.php?radio_station_name=assyrian-babylon-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-2 Radio 1 listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-2
listen_radio.php?radio_station_name=trancepulse-fm-dublin TrancePulse FM Dublin listen_radio.php?radio_station_name=trancepulse-fm-dublin
listen_radio.php?radio_station_name=asy-radio Asy Radio listen_radio.php?radio_station_name=asy-radio
listen_radio.php?radio_station_name=sochi-lounge Sochi Lounge listen_radio.php?radio_station_name=sochi-lounge
listen_radio.php?radio_station_name=24-7-polka-heaven 24 7 Polka Heaven listen_radio.php?radio_station_name=24-7-polka-heaven
listen_radio.php?radio_station_name=radio-buca RADIO BUCA listen_radio.php?radio_station_name=radio-buca
listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-1 Radio 1 (1 КАНАЛ РАДИО) listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-1
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages