Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-puls RADIO PULS listen_radio.php?radio_station_name=radio-puls
listen_radio.php?radio_station_name=abc-classic-fm ABC Classic FM listen_radio.php?radio_station_name=abc-classic-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-stari-grad RADIO STARI GRAD listen_radio.php?radio_station_name=radio-stari-grad
listen_radio.php?radio_station_name=radio-albayane Radio Albayane listen_radio.php?radio_station_name=radio-albayane
listen_radio.php?radio_station_name=karma-love Karma Love listen_radio.php?radio_station_name=karma-love
listen_radio.php?radio_station_name=radio-donji-srem RADIO DONJI SREM listen_radio.php?radio_station_name=radio-donji-srem
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bela-crkva RADIO BELA CRKVA listen_radio.php?radio_station_name=radio-bela-crkva
listen_radio.php?radio_station_name=yumbofm YumboFm listen_radio.php?radio_station_name=yumbofm
listen_radio.php?radio_station_name=knopex-radio Knopex radio listen_radio.php?radio_station_name=knopex-radio
listen_radio.php?radio_station_name=gipsy-radio GIPSY RADIO listen_radio.php?radio_station_name=gipsy-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=mahatet-masr Mahatet Masr listen_radio.php?radio_station_name=mahatet-masr
listen_radio.php?radio_station_name=radio-el-gouna Radio El Gouna listen_radio.php?radio_station_name=radio-el-gouna
listen_radio.php?radio_station_name=rtvusk RTVUSK listen_radio.php?radio_station_name=rtvusk
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cafe Radio Cafe listen_radio.php?radio_station_name=radio-cafe
listen_radio.php?radio_station_name=znad-willii Znad Willii listen_radio.php?radio_station_name=znad-willii
listen_radio.php?radio_station_name=e-radio E Radio listen_radio.php?radio_station_name=e-radio
listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-classic Jazz Radio Classic listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-classic
listen_radio.php?radio_station_name=radio-srce-posavine RADIO SRCE POSAVINE listen_radio.php?radio_station_name=radio-srce-posavine
listen_radio.php?radio_station_name=rock-radio-1 Rock Radio 1 listen_radio.php?radio_station_name=rock-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=hr-radio-knin HR RADIO KNIN listen_radio.php?radio_station_name=hr-radio-knin
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages