Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-bravo RADIO BRAVO listen_radio.php?radio_station_name=radio-bravo
listen_radio.php?radio_station_name=audio-journal Audio Journal listen_radio.php?radio_station_name=audio-journal
listen_radio.php?radio_station_name=radio-fest-fm Radio Fest FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-fest-fm
listen_radio.php?radio_station_name=r101-music-non-stop R101 Music Non Stop listen_radio.php?radio_station_name=r101-music-non-stop
listen_radio.php?radio_station_name=eliteclub-10 ELITECLUB 10 listen_radio.php?radio_station_name=eliteclub-10
listen_radio.php?radio_station_name=pallas-radio PALLAS RADIO listen_radio.php?radio_station_name=pallas-radio
listen_radio.php?radio_station_name=yugo-fm-radio YUGO FM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=yugo-fm-radio
listen_radio.php?radio_station_name=free-for-radio FREE FOR RADIO listen_radio.php?radio_station_name=free-for-radio
listen_radio.php?radio_station_name=salsaclub-fm SalsaClub FM listen_radio.php?radio_station_name=salsaclub-fm
listen_radio.php?radio_station_name=rte-r1-extra RTE R1 Extra listen_radio.php?radio_station_name=rte-r1-extra

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=love-radio Love Radio listen_radio.php?radio_station_name=love-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-pacis Radio Pacis listen_radio.php?radio_station_name=radio-pacis
listen_radio.php?radio_station_name=radio-suid-afrika Radio Suid Afrika listen_radio.php?radio_station_name=radio-suid-afrika
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mcj Radio MCJ listen_radio.php?radio_station_name=radio-mcj
listen_radio.php?radio_station_name=jarvi-radio Jarvi Radio listen_radio.php?radio_station_name=jarvi-radio
listen_radio.php?radio_station_name=3fm 3FM listen_radio.php?radio_station_name=3fm
listen_radio.php?radio_station_name=hitfm-mauritius HITFM MAURITIUS listen_radio.php?radio_station_name=hitfm-mauritius
listen_radio.php?radio_station_name=the-mo-rock-n-radio The Mo'Rock'N Radio listen_radio.php?radio_station_name=the-mo-rock-n-radio
listen_radio.php?radio_station_name=vip VIP listen_radio.php?radio_station_name=vip
listen_radio.php?radio_station_name=radio-rainca Radio Rainca listen_radio.php?radio_station_name=radio-rainca
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages