Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-krizevci RADIO KRIŽEVCI listen_radio.php?radio_station_name=radio-krizevci
listen_radio.php?radio_station_name=ofm OFM listen_radio.php?radio_station_name=ofm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-skala RADIO SKALA listen_radio.php?radio_station_name=radio-skala
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kiss-2 Radio Kiss listen_radio.php?radio_station_name=radio-kiss-2
listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual RADIO AKTUAL listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual
listen_radio.php?radio_station_name=radio-gwendalyn Radio Gwendalyn listen_radio.php?radio_station_name=radio-gwendalyn
listen_radio.php?radio_station_name=hamsi-fm Hamsi FM listen_radio.php?radio_station_name=hamsi-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radiodeqani RadioDeqani listen_radio.php?radio_station_name=radiodeqani
listen_radio.php?radio_station_name=canal-5-webradio Canal 5 Webradio listen_radio.php?radio_station_name=canal-5-webradio
listen_radio.php?radio_station_name=hard-rock-radio HARD ROCK RADIO listen_radio.php?radio_station_name=hard-rock-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=drum-ngoma-radio Drum Ngoma Radio listen_radio.php?radio_station_name=drum-ngoma-radio
listen_radio.php?radio_station_name=nostalgija-radio RADIO NOSTALGIJA listen_radio.php?radio_station_name=nostalgija-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-portugal-usa Radio Portugal USA listen_radio.php?radio_station_name=radio-portugal-usa
listen_radio.php?radio_station_name=rna-luanda RNA Luanda listen_radio.php?radio_station_name=rna-luanda
listen_radio.php?radio_station_name=radio-planete-elea Radio Planete Elea listen_radio.php?radio_station_name=radio-planete-elea
listen_radio.php?radio_station_name=x-fm X FM listen_radio.php?radio_station_name=x-fm
listen_radio.php?radio_station_name=slovenia-live SLOVENIA LIVE listen_radio.php?radio_station_name=slovenia-live
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hot-100 Rouge Hot 100 listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hot-100
listen_radio.php?radio_station_name=grts GRTS listen_radio.php?radio_station_name=grts
listen_radio.php?radio_station_name=radio-abc-fm Radio ABC FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-abc-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages