Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-prnjavor RADIO PRNJAVOR listen_radio.php?radio_station_name=radio-prnjavor
listen_radio.php?radio_station_name=eastside-89-7-fm-2res EastSide 89.7 FM 2RES listen_radio.php?radio_station_name=eastside-89-7-fm-2res
listen_radio.php?radio_station_name=radio-nz-parliament Radio NZ Parliament listen_radio.php?radio_station_name=radio-nz-parliament
listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio-letenye N-Joy Radio Letenye listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio-letenye
listen_radio.php?radio_station_name=sas-radio-guyane SAS Radio Guyane listen_radio.php?radio_station_name=sas-radio-guyane
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-punk My Radio Punk listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-punk
listen_radio.php?radio_station_name=radio-solarevina RADIO SOLAREVINA listen_radio.php?radio_station_name=radio-solarevina
listen_radio.php?radio_station_name=radio-boom RADIO BOOM listen_radio.php?radio_station_name=radio-boom
listen_radio.php?radio_station_name=club-radio Club Radio listen_radio.php?radio_station_name=club-radio
listen_radio.php?radio_station_name=nofm-radio NOFM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=nofm-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=magic-fm-agrinio Magic FM Agrinio listen_radio.php?radio_station_name=magic-fm-agrinio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-copiapo-fm Radio Copiapó FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-copiapo-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-4 Radio 1 listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-4
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sedaye-zandegi Radio Sedaye Zandegi listen_radio.php?radio_station_name=radio-sedaye-zandegi
listen_radio.php?radio_station_name=digital-copiapo Digital Copiapó listen_radio.php?radio_station_name=digital-copiapo
listen_radio.php?radio_station_name=remember-when-radio Remember When Radio listen_radio.php?radio_station_name=remember-when-radio
listen_radio.php?radio_station_name=hit-fm-3 HIT FM listen_radio.php?radio_station_name=hit-fm-3
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zam RADIO ZAM listen_radio.php?radio_station_name=radio-zam
listen_radio.php?radio_station_name=radio-protuga-fm Radio ProTuga FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-protuga-fm
listen_radio.php?radio_station_name=ny-korea-wwru NY Korea (WWRU) listen_radio.php?radio_station_name=ny-korea-wwru
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages