Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=kv-94-7 KV 94 7 listen_radio.php?radio_station_name=kv-94-7
listen_radio.php?radio_station_name=antenne-steiermark Antenne Steiermark listen_radio.php?radio_station_name=antenne-steiermark
listen_radio.php?radio_station_name=fm-957 FM 957 listen_radio.php?radio_station_name=fm-957
listen_radio.php?radio_station_name=trudo-fm Trudo FM listen_radio.php?radio_station_name=trudo-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-max RADIO MAX listen_radio.php?radio_station_name=radio-max
listen_radio.php?radio_station_name=radio-rvs Radio RVS listen_radio.php?radio_station_name=radio-rvs
listen_radio.php?radio_station_name=music-base-main Music Base Main listen_radio.php?radio_station_name=music-base-main
listen_radio.php?radio_station_name=radiopostaja-zepce RADIOPOSTAJA ŽEPČE listen_radio.php?radio_station_name=radiopostaja-zepce
listen_radio.php?radio_station_name=radio-uudised Radio Uudised listen_radio.php?radio_station_name=radio-uudised
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vocea-basarabiei-1 Radio Vocea Basarabiei listen_radio.php?radio_station_name=radio-vocea-basarabiei-1

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-norge Radio 1 Norge listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-norge
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cmc-croatian-music-channel RADIO CMC CROATIAN MUSIC CHANNEL listen_radio.php?radio_station_name=radio-cmc-croatian-music-channel
listen_radio.php?radio_station_name=2ue-954-news-talk 2UE 954 News Talk listen_radio.php?radio_station_name=2ue-954-news-talk
listen_radio.php?radio_station_name=profm-classic-rock ProFM Classic Rock listen_radio.php?radio_station_name=profm-classic-rock
listen_radio.php?radio_station_name=radio-nit RADIO NIT listen_radio.php?radio_station_name=radio-nit
listen_radio.php?radio_station_name=impact-fm Impact FM listen_radio.php?radio_station_name=impact-fm
listen_radio.php?radio_station_name=fuzion-live Fuzion Live listen_radio.php?radio_station_name=fuzion-live
listen_radio.php?radio_station_name=radio-index RADIO INDEX listen_radio.php?radio_station_name=radio-index
listen_radio.php?radio_station_name=radio-veseljaci RADIO VESELJACI listen_radio.php?radio_station_name=radio-veseljaci
listen_radio.php?radio_station_name=new-beginning-radio-grace-fm New Beginning Radio Grace FM listen_radio.php?radio_station_name=new-beginning-radio-grace-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages