Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=izvorni-radio IZVORNI RADIO listen_radio.php?radio_station_name=izvorni-radio
listen_radio.php?radio_station_name=kessben-fm Kessben FM listen_radio.php?radio_station_name=kessben-fm
listen_radio.php?radio_station_name=additan-radio Additan Radio listen_radio.php?radio_station_name=additan-radio
listen_radio.php?radio_station_name=urban-fm Urban FM listen_radio.php?radio_station_name=urban-fm
listen_radio.php?radio_station_name=black-roots-radio Black Roots Radio listen_radio.php?radio_station_name=black-roots-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-pop-rock My Radio Pop Rock listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-pop-rock
listen_radio.php?radio_station_name=pomorski-radio-bakar POMORSKI RADIO BAKAR listen_radio.php?radio_station_name=pomorski-radio-bakar
listen_radio.php?radio_station_name=profm-rock ProFM Rock listen_radio.php?radio_station_name=profm-rock
listen_radio.php?radio_station_name=antenne-eerftland Antenne Eerftland listen_radio.php?radio_station_name=antenne-eerftland
listen_radio.php?radio_station_name=radio-umag RADIO UMAG listen_radio.php?radio_station_name=radio-umag

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-funk Jazz Radio Funk listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-funk
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hot-100 Rouge Hot 100 listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hot-100
listen_radio.php?radio_station_name=antwerpen-fm Antwerpen fm listen_radio.php?radio_station_name=antwerpen-fm
listen_radio.php?radio_station_name=ritam-radio RITAM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=ritam-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-90 RADIO 90 listen_radio.php?radio_station_name=radio-90
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mb RADIO MB listen_radio.php?radio_station_name=radio-mb
listen_radio.php?radio_station_name=jaer-radioen Jaer Radioen listen_radio.php?radio_station_name=jaer-radioen
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-shanson My Radio Shanson listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-shanson
listen_radio.php?radio_station_name=kurzemes-radio Kurzemes Radio listen_radio.php?radio_station_name=kurzemes-radio
listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-rock Fun Radio Rock listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-rock
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages