Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=naxi-kids-house NAXI HOUSE listen_radio.php?radio_station_name=naxi-kids-house
listen_radio.php?radio_station_name=tdi-radio TDI RADIO listen_radio.php?radio_station_name=tdi-radio
listen_radio.php?radio_station_name=passazh Passazh listen_radio.php?radio_station_name=passazh
listen_radio.php?radio_station_name=radio-backa RADIO BAČKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-backa
listen_radio.php?radio_station_name=radio-koprivnica RADIO KOPRIVNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-koprivnica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubic RADIO LJUBIĆ listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubic
listen_radio.php?radio_station_name=radio-boom RADIO BOOM listen_radio.php?radio_station_name=radio-boom
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cosmos Radio Cosmos listen_radio.php?radio_station_name=radio-cosmos
listen_radio.php?radio_station_name=bum-radio BUM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bum-radio
listen_radio.php?radio_station_name=pktoons-radio PKToons Radio listen_radio.php?radio_station_name=pktoons-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-marija-bistrica RADIO MARIJA BISTRICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-marija-bistrica
listen_radio.php?radio_station_name=gagasi-99-5-fm Gagasi 99.5 FM listen_radio.php?radio_station_name=gagasi-99-5-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-podrinje RADIO PODRINJE listen_radio.php?radio_station_name=radio-podrinje
listen_radio.php?radio_station_name=rthk-r5 RTHK R5 listen_radio.php?radio_station_name=rthk-r5
listen_radio.php?radio_station_name=radio-aposento-de-oracion-1 Radio Aposento de Oracion listen_radio.php?radio_station_name=radio-aposento-de-oracion-1
listen_radio.php?radio_station_name=pinki-radio PINKI RADIO listen_radio.php?radio_station_name=pinki-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kiss-2 Radio Kiss listen_radio.php?radio_station_name=radio-kiss-2
listen_radio.php?radio_station_name=m-1-fm M 1 FM listen_radio.php?radio_station_name=m-1-fm
listen_radio.php?radio_station_name=dago-radio-sound Dago Radio Sound listen_radio.php?radio_station_name=dago-radio-sound
listen_radio.php?radio_station_name=radio-center-love RADIO CENTER LOVE listen_radio.php?radio_station_name=radio-center-love
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages