Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=kiss-fm-1 KISS FM listen_radio.php?radio_station_name=kiss-fm-1
listen_radio.php?radio_station_name=vallenato-fm Vallenato FM listen_radio.php?radio_station_name=vallenato-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kikinda RADIO KIKINDA listen_radio.php?radio_station_name=radio-kikinda
listen_radio.php?radio_station_name=radio1-ge Radio1 GE listen_radio.php?radio_station_name=radio1-ge
listen_radio.php?radio_station_name=jupok-radio-rozaje JUPOK RADIO ROŽAJE listen_radio.php?radio_station_name=jupok-radio-rozaje
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kl RADIO KL listen_radio.php?radio_station_name=radio-kl
listen_radio.php?radio_station_name=radio-elit-1 Radio ELIT listen_radio.php?radio_station_name=radio-elit-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sunuker Radio Sunuker listen_radio.php?radio_station_name=radio-sunuker
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vladix RADIO VLADIX listen_radio.php?radio_station_name=radio-vladix
listen_radio.php?radio_station_name=radio-beta-1 Radio Beta listen_radio.php?radio_station_name=radio-beta-1

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-krik-hit RADIO KRIK HIT listen_radio.php?radio_station_name=radio-krik-hit
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-dubstep My Radio Dubstep listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-dubstep
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-rock-music My Radio Rock Music listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-rock-music
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-90s Rouge 90s listen_radio.php?radio_station_name=rouge-90s
listen_radio.php?radio_station_name=pinki-radio-radio-za-srce-i-dusu PINKI RADIO Radio Za Srce i Dusu listen_radio.php?radio_station_name=pinki-radio-radio-za-srce-i-dusu
listen_radio.php?radio_station_name=gtronic-radio Gtronic Radio listen_radio.php?radio_station_name=gtronic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bosanka RADIO BOSANKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-bosanka
listen_radio.php?radio_station_name=the-disco-palace The Disco Palace listen_radio.php?radio_station_name=the-disco-palace
listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-2 GRADSKI RADIO listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-2
listen_radio.php?radio_station_name=radio-lucjana Radio Lucjana listen_radio.php?radio_station_name=radio-lucjana
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages