Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm Hola FM listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm
listen_radio.php?radio_station_name=luga-radio Luga Radio listen_radio.php?radio_station_name=luga-radio
listen_radio.php?radio_station_name=90-6-fm-stereo 90.6 FM Stereo listen_radio.php?radio_station_name=90-6-fm-stereo
listen_radio.php?radio_station_name=safm SAfm listen_radio.php?radio_station_name=safm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-federacija RADIO FEDERACIJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-federacija
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kl RADIO KL listen_radio.php?radio_station_name=radio-kl
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-italia Rouge Italia listen_radio.php?radio_station_name=rouge-italia
listen_radio.php?radio_station_name=radio-antena-dance RADIO ANTENA DANCE listen_radio.php?radio_station_name=radio-antena-dance
listen_radio.php?radio_station_name=abc-sydney-702 ABC Sydney 702 listen_radio.php?radio_station_name=abc-sydney-702
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-alternative-rock My Radio Alternative Rock listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-alternative-rock

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radju-kottoner-98 Radju Kottoner 98 listen_radio.php?radio_station_name=radju-kottoner-98
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sol Radio SOL listen_radio.php?radio_station_name=radio-sol
listen_radio.php?radio_station_name=yumbofm YumboFm listen_radio.php?radio_station_name=yumbofm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-metal Radio Metal listen_radio.php?radio_station_name=radio-metal
listen_radio.php?radio_station_name=ljubavne-carolije LJUBAVNE ČAROLIJE listen_radio.php?radio_station_name=ljubavne-carolije
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ognjisce RADIO OGNJIŠČE listen_radio.php?radio_station_name=radio-ognjisce
listen_radio.php?radio_station_name=big-city-radio Big City Radio listen_radio.php?radio_station_name=big-city-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual-yu-rock RADIO AKTUAL YU ROCK listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual-yu-rock
listen_radio.php?radio_station_name=pureenergy-fm PureEnergy.FM listen_radio.php?radio_station_name=pureenergy-fm
listen_radio.php?radio_station_name=armoni-fm Armoni FM listen_radio.php?radio_station_name=armoni-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages