Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-leskovac RADIO LESKOVAC listen_radio.php?radio_station_name=radio-leskovac
listen_radio.php?radio_station_name=radio-preporod RADIO PREPOROD listen_radio.php?radio_station_name=radio-preporod
listen_radio.php?radio_station_name=hot-fm Hot FM listen_radio.php?radio_station_name=hot-fm
listen_radio.php?radio_station_name=702-talk-radio 702 Talk Radio listen_radio.php?radio_station_name=702-talk-radio
listen_radio.php?radio_station_name=artsound-fm ArtSound FM listen_radio.php?radio_station_name=artsound-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ansiaes Radio Ansiaes listen_radio.php?radio_station_name=radio-ansiaes
listen_radio.php?radio_station_name=bombonica-radio BOMBONICA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bombonica-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-wereldwijd Radio Wereldwijd listen_radio.php?radio_station_name=radio-wereldwijd
listen_radio.php?radio_station_name=radio-adi-leo RADIO ADI-LEO listen_radio.php?radio_station_name=radio-adi-leo
listen_radio.php?radio_station_name=taska-radio Taska Radio listen_radio.php?radio_station_name=taska-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=alfa-radio-balkan ALFA RADIO BALKAN listen_radio.php?radio_station_name=alfa-radio-balkan
listen_radio.php?radio_station_name=bobar-radio-studio-b2 BOBAR RADIO STUDIO B2 listen_radio.php?radio_station_name=bobar-radio-studio-b2
listen_radio.php?radio_station_name=triple-h-fm-radio-2hhh Triple H FM Radio 2HHH listen_radio.php?radio_station_name=triple-h-fm-radio-2hhh
listen_radio.php?radio_station_name=arnold-schoenberg-center Arnold Schoenberg Center listen_radio.php?radio_station_name=arnold-schoenberg-center
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bet-radio RADIO BET RADIO listen_radio.php?radio_station_name=radio-bet-radio
listen_radio.php?radio_station_name=nouvelle-caledonie-1ere Nouvelle-Caledonie 1ere listen_radio.php?radio_station_name=nouvelle-caledonie-1ere
listen_radio.php?radio_station_name=radio-balkan-kaffee Radio Balkan Kaffee listen_radio.php?radio_station_name=radio-balkan-kaffee
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kosice Radio Kosice listen_radio.php?radio_station_name=radio-kosice
listen_radio.php?radio_station_name=big-hit-radio BIG HIT RADIO listen_radio.php?radio_station_name=big-hit-radio
listen_radio.php?radio_station_name=gong GONG listen_radio.php?radio_station_name=gong
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages