Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-yes Radio Yes listen_radio.php?radio_station_name=radio-yes
listen_radio.php?radio_station_name=radio-centar-studio-porec RADIO CENTAR STUDIO POREČ listen_radio.php?radio_station_name=radio-centar-studio-porec
listen_radio.php?radio_station_name=radijo-stotis-kelyje Radijo Stotis Kelyje listen_radio.php?radio_station_name=radijo-stotis-kelyje
listen_radio.php?radio_station_name=naxi-cafe-radio NAXI CAFE RADIO listen_radio.php?radio_station_name=naxi-cafe-radio
listen_radio.php?radio_station_name=neradio NERadio listen_radio.php?radio_station_name=neradio
listen_radio.php?radio_station_name=metropolis-radio-network METROPOLIS RADIO NETWORK listen_radio.php?radio_station_name=metropolis-radio-network
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-ballads My Radio Ballads listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-ballads
listen_radio.php?radio_station_name=bbc-news-africa BBC News Africa listen_radio.php?radio_station_name=bbc-news-africa
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-yukselis Radyo Yukselis listen_radio.php?radio_station_name=radyo-yukselis
listen_radio.php?radio_station_name=radio-uudised Radio Uudised listen_radio.php?radio_station_name=radio-uudised

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-bubonja RADIO BUBONJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-bubonja
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zapresic RADIO ZAPREŠIĆ listen_radio.php?radio_station_name=radio-zapresic
listen_radio.php?radio_station_name=noise-fm Noise FM listen_radio.php?radio_station_name=noise-fm
listen_radio.php?radio_station_name=klassika-raadio Klassika Raadio listen_radio.php?radio_station_name=klassika-raadio
listen_radio.php?radio_station_name=albania-fm Albania FM listen_radio.php?radio_station_name=albania-fm
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hip-hop Rouge Hip Hop listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hip-hop
listen_radio.php?radio_station_name=focus-radio Focus Radio listen_radio.php?radio_station_name=focus-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-gradski-radio RADIO SOUNDSET ISTRA listen_radio.php?radio_station_name=radio-gradski-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kaj RADIO KAJ listen_radio.php?radio_station_name=radio-kaj
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vida Radio Vida listen_radio.php?radio_station_name=radio-vida
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages