Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

RADIO KISS ZL Radio Station

Name:

RADIO KISS ZL

City:  Zlatibor
Country:

Serbia

Freqvency: 93,4
Web: RADIO KISS ZL
Genre:
 

 


About RADIO KISS ZL

Radio Description:

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=ccfm CCFm listen_radio.php?radio_station_name=ccfm
listen_radio.php?radio_station_name=topfm-radio-1 TopFM Radio listen_radio.php?radio_station_name=topfm-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=moje-brcko-radio MOJE BRČKO RADIO listen_radio.php?radio_station_name=moje-brcko-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-rockstore Radio Rockstore listen_radio.php?radio_station_name=radio-rockstore
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cultura Radio Cultura listen_radio.php?radio_station_name=radio-cultura
listen_radio.php?radio_station_name=savane-fm Savane FM listen_radio.php?radio_station_name=savane-fm
listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-latin Jazz Radio Latin listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-latin
listen_radio.php?radio_station_name=hr-valpovo HR VALPOVO listen_radio.php?radio_station_name=hr-valpovo
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dmv-music RADIO DMV MUSIC listen_radio.php?radio_station_name=radio-dmv-music
listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio Maxi Radio listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=rfx-reggae-radio-abradio-cz RFX Reggae Radio ABradio.cz listen_radio.php?radio_station_name=rfx-reggae-radio-abradio-cz
listen_radio.php?radio_station_name=orange-radio Orange Radio listen_radio.php?radio_station_name=orange-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio45-fortyfive Radio45 (FortyFive) listen_radio.php?radio_station_name=radio45-fortyfive
listen_radio.php?radio_station_name=berock-online-radio BeRock Online Radio listen_radio.php?radio_station_name=berock-online-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-backa RADIO BAČKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-backa
listen_radio.php?radio_station_name=fine-music-radio Fine Music Radio listen_radio.php?radio_station_name=fine-music-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-plus RADIO PLUS listen_radio.php?radio_station_name=radio-plus
listen_radio.php?radio_station_name=vibration-classic-hits Vibration Classic Hits listen_radio.php?radio_station_name=vibration-classic-hits
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-uganda Radio Maria Uganda listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-uganda
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bbr RADIO BBR listen_radio.php?radio_station_name=radio-bbr
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages