Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-sharmanka Radio Sharmanka listen_radio.php?radio_station_name=radio-sharmanka
listen_radio.php?radio_station_name=radio-visma Radio Visma listen_radio.php?radio_station_name=radio-visma
listen_radio.php?radio_station_name=the-beat-fm The Beat FM listen_radio.php?radio_station_name=the-beat-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-robin RADIO ROBIN listen_radio.php?radio_station_name=radio-robin
listen_radio.php?radio_station_name=bosna-expres-radio BOSNA EXPRES RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bosna-expres-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-gutt-laun Radio Gutt Laun listen_radio.php?radio_station_name=radio-gutt-laun
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kljuc RADIO KLJUČ listen_radio.php?radio_station_name=radio-kljuc
listen_radio.php?radio_station_name=stereo-vida Stereo Vida listen_radio.php?radio_station_name=stereo-vida
listen_radio.php?radio_station_name=radio-yabiladi Radio Yabiladi listen_radio.php?radio_station_name=radio-yabiladi
listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-2 GRADSKI RADIO listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-2

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=kiss-radio-1 KISS RADIO listen_radio.php?radio_station_name=kiss-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-drenasi Radio Drenasi listen_radio.php?radio_station_name=radio-drenasi
listen_radio.php?radio_station_name=jayasri-radio Jayasri Radio listen_radio.php?radio_station_name=jayasri-radio
listen_radio.php?radio_station_name=naxi-kids-radio NAXI KIDS RADIO listen_radio.php?radio_station_name=naxi-kids-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-poyraz Radyo Poyraz listen_radio.php?radio_station_name=radyo-poyraz
listen_radio.php?radio_station_name=real-80s Real 80s listen_radio.php?radio_station_name=real-80s
listen_radio.php?radio_station_name=bylgjan-fm Bylgjan FM listen_radio.php?radio_station_name=bylgjan-fm
listen_radio.php?radio_station_name=bel-air-livestream Bel Air Livestream listen_radio.php?radio_station_name=bel-air-livestream
listen_radio.php?radio_station_name=oldies-cristiano-radio Oldies Cristiano Radio listen_radio.php?radio_station_name=oldies-cristiano-radio
listen_radio.php?radio_station_name=noise-fm Noise FM listen_radio.php?radio_station_name=noise-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages