Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-konjicanka RADIO KONJICANKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-konjicanka
listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio Extremadura Radio listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio
listen_radio.php?radio_station_name=90-6-fm-stereo 90.6 FM Stereo listen_radio.php?radio_station_name=90-6-fm-stereo
listen_radio.php?radio_station_name=skordo-radio Skordo Radio listen_radio.php?radio_station_name=skordo-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kis RADIO KIS listen_radio.php?radio_station_name=radio-kis
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-acid-jazz My Radio Acid Jazz listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-acid-jazz
listen_radio.php?radio_station_name=grits-radio Grits Radio listen_radio.php?radio_station_name=grits-radio
listen_radio.php?radio_station_name=impact-radio Impact Radio listen_radio.php?radio_station_name=impact-radio
listen_radio.php?radio_station_name=banjalukalive-radio BANJALUKALIVE RADIO listen_radio.php?radio_station_name=banjalukalive-radio
listen_radio.php?radio_station_name=rhema-central-coast-2gcb Rhema Central Coast 2GCB listen_radio.php?radio_station_name=rhema-central-coast-2gcb

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-wereldwijd Radio Wereldwijd listen_radio.php?radio_station_name=radio-wereldwijd
listen_radio.php?radio_station_name=chada-fm Chada FM listen_radio.php?radio_station_name=chada-fm
listen_radio.php?radio_station_name=nes-radio NES RADIO listen_radio.php?radio_station_name=nes-radio
listen_radio.php?radio_station_name=2mcr-fm-radio 2MCR FM Radio listen_radio.php?radio_station_name=2mcr-fm-radio
listen_radio.php?radio_station_name=ficko-radio FIĆKO RADIO listen_radio.php?radio_station_name=ficko-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-espoir Radio Espoir listen_radio.php?radio_station_name=radio-espoir
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kl RADIO KL listen_radio.php?radio_station_name=radio-kl
listen_radio.php?radio_station_name=radio-hayat-1 Radio Hayat listen_radio.php?radio_station_name=radio-hayat-1
listen_radio.php?radio_station_name=east-coast-radio East Coast Radio listen_radio.php?radio_station_name=east-coast-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zambezi-fm Radio Zambezi FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-zambezi-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages