Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=dmv-radio DMV RADIO listen_radio.php?radio_station_name=dmv-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-banovina RADIO BANOVINA listen_radio.php?radio_station_name=radio-banovina
listen_radio.php?radio_station_name=radio-clube-de-monsanto Radio Clube De Monsanto listen_radio.php?radio_station_name=radio-clube-de-monsanto
listen_radio.php?radio_station_name=peelland-fm Peelland FM listen_radio.php?radio_station_name=peelland-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-osvit RADIO OSVIT listen_radio.php?radio_station_name=radio-osvit
listen_radio.php?radio_station_name=radio-medeno-srce RADIO MEDENO SRCE listen_radio.php?radio_station_name=radio-medeno-srce
listen_radio.php?radio_station_name=saphirs-bistro-radio Saphirs Bistro Radio listen_radio.php?radio_station_name=saphirs-bistro-radio
listen_radio.php?radio_station_name=adom-fm Adom FM listen_radio.php?radio_station_name=adom-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-malesh-net RADIO MALESH NET listen_radio.php?radio_station_name=radio-malesh-net
listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-love Fun Radio Love listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-love

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm The Cheese FM listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm
listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm Hola FM listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sjeverozapad RADIO SJEVEROZAPAD listen_radio.php?radio_station_name=radio-sjeverozapad
listen_radio.php?radio_station_name=radio-megaton RADIO MEGATON listen_radio.php?radio_station_name=radio-megaton
listen_radio.php?radio_station_name=live-radio-387-narodna LIVE RADIO 387 NARODNA listen_radio.php?radio_station_name=live-radio-387-narodna
listen_radio.php?radio_station_name=em-internetradio-black-music Em-InternetRadio - Black Music listen_radio.php?radio_station_name=em-internetradio-black-music
listen_radio.php?radio_station_name=cornucopia-broadcasting Cornucopia Broadcasting listen_radio.php?radio_station_name=cornucopia-broadcasting
listen_radio.php?radio_station_name=live-quraan-radio Live Quraan Radio listen_radio.php?radio_station_name=live-quraan-radio
listen_radio.php?radio_station_name=link-fm Link FM listen_radio.php?radio_station_name=link-fm
listen_radio.php?radio_station_name=limbo-express-radio Limbo Express Radio listen_radio.php?radio_station_name=limbo-express-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages