Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=party-zone-radio Party Zone Radio listen_radio.php?radio_station_name=party-zone-radio
listen_radio.php?radio_station_name=hrvatski-radio-vukovar HRVATSKI RADIO VUKOVAR listen_radio.php?radio_station_name=hrvatski-radio-vukovar
listen_radio.php?radio_station_name=hard-rock-radio HARD ROCK RADIO listen_radio.php?radio_station_name=hard-rock-radio
listen_radio.php?radio_station_name=christian-industrial-radio Christian Industrial Radio listen_radio.php?radio_station_name=christian-industrial-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-active-osterlen Radio Active Osterlen listen_radio.php?radio_station_name=radio-active-osterlen
listen_radio.php?radio_station_name=head-bangers-fm Head Bangers FM listen_radio.php?radio_station_name=head-bangers-fm
listen_radio.php?radio_station_name=latvijas-radio-4 Latvijas Radio 4 listen_radio.php?radio_station_name=latvijas-radio-4
listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio Maxi Radio listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-dance RADIO 1 DANCE listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-dance
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vinkovci RADIO VINKOVCI listen_radio.php?radio_station_name=radio-vinkovci

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-pendimi Radio Pendimi listen_radio.php?radio_station_name=radio-pendimi
listen_radio.php?radio_station_name=radio-metal Radio Metal listen_radio.php?radio_station_name=radio-metal
listen_radio.php?radio_station_name=energy-fm-1 Energy FM listen_radio.php?radio_station_name=energy-fm-1
listen_radio.php?radio_station_name=ictimai-radio Ictimai Radio listen_radio.php?radio_station_name=ictimai-radio
listen_radio.php?radio_station_name=sea-fm-radio Sea FM Radio listen_radio.php?radio_station_name=sea-fm-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-whisper radio whisper listen_radio.php?radio_station_name=radio-whisper
listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-guyane Fun Radio Guyane listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-guyane
listen_radio.php?radio_station_name=canal-fm Canal FM listen_radio.php?radio_station_name=canal-fm
listen_radio.php?radio_station_name=medina-fm Medina FM listen_radio.php?radio_station_name=medina-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages