Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=trad-can Trad Can listen_radio.php?radio_station_name=trad-can
listen_radio.php?radio_station_name=3ba-102-3 3BA 102.3 listen_radio.php?radio_station_name=3ba-102-3
listen_radio.php?radio_station_name=logos-radio Logos Radio (Ο ΛΟΓΟΣ) listen_radio.php?radio_station_name=logos-radio
listen_radio.php?radio_station_name=continental-fm Continental FM listen_radio.php?radio_station_name=continental-fm
listen_radio.php?radio_station_name=remzouille-radio Remzouille Radio listen_radio.php?radio_station_name=remzouille-radio
listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-2 GRADSKI RADIO listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-2
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dzenarika RADIO DŻENARIKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-dzenarika
listen_radio.php?radio_station_name=rts-80s-90s-today RTS 80s 90s Today listen_radio.php?radio_station_name=rts-80s-90s-today
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mirkovci RADIO MIRKOVCI listen_radio.php?radio_station_name=radio-mirkovci
listen_radio.php?radio_station_name=slaskie-radio Slaskie Radio listen_radio.php?radio_station_name=slaskie-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-varazdin RADIO VARAŽDIN listen_radio.php?radio_station_name=radio-varazdin
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-new-age My Radio New Age listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-new-age
listen_radio.php?radio_station_name=bum-radio BUM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bum-radio
listen_radio.php?radio_station_name=knwj-104-7-showers-of-blessings KNWJ 104.7 Showers Of Blessings listen_radio.php?radio_station_name=knwj-104-7-showers-of-blessings
listen_radio.php?radio_station_name=radio-lds Radio LDS listen_radio.php?radio_station_name=radio-lds
listen_radio.php?radio_station_name=radio-panter RADIO PANTER listen_radio.php?radio_station_name=radio-panter
listen_radio.php?radio_station_name=bizim-fm Bizim FM listen_radio.php?radio_station_name=bizim-fm
listen_radio.php?radio_station_name=slay-radio Slay Radio listen_radio.php?radio_station_name=slay-radio
listen_radio.php?radio_station_name=znad-willii Znad Willii listen_radio.php?radio_station_name=znad-willii
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vitebsk Radio Vitebsk listen_radio.php?radio_station_name=radio-vitebsk
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages