Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-krajisnici RADIO KRAJIŠNICI listen_radio.php?radio_station_name=radio-krajisnici
listen_radio.php?radio_station_name=m80-radio M80 Radio listen_radio.php?radio_station_name=m80-radio
listen_radio.php?radio_station_name=frequence-live-midi-pyrenees FREQUENCE LIVE Midi-Pyrénées listen_radio.php?radio_station_name=frequence-live-midi-pyrenees
listen_radio.php?radio_station_name=polotskaya-volna Polotskaya Volna (Полоцкая Волна) listen_radio.php?radio_station_name=polotskaya-volna
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sunshine Radio Sunshine listen_radio.php?radio_station_name=radio-sunshine
listen_radio.php?radio_station_name=dwm-radio DWM Radio listen_radio.php?radio_station_name=dwm-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mamelon-1 Radio MAMELON listen_radio.php?radio_station_name=radio-mamelon-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ukraine-2 Radio Ukraine 2 listen_radio.php?radio_station_name=radio-ukraine-2
listen_radio.php?radio_station_name=europa-plus Europa Plus listen_radio.php?radio_station_name=europa-plus
listen_radio.php?radio_station_name=different-drumz Different Drumz listen_radio.php?radio_station_name=different-drumz

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=studentski-radio-bb STUDENTSKI RADIO BB listen_radio.php?radio_station_name=studentski-radio-bb
listen_radio.php?radio_station_name=2gz-fm 2GZ FM listen_radio.php?radio_station_name=2gz-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-center-celje RADIO CENTER CELJE listen_radio.php?radio_station_name=radio-center-celje
listen_radio.php?radio_station_name=heart-104-9-fm Heart 104.9 FM listen_radio.php?radio_station_name=heart-104-9-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-odmev RADIO ODMEV listen_radio.php?radio_station_name=radio-odmev
listen_radio.php?radio_station_name=disco-fox-radio Disco Fox Radio listen_radio.php?radio_station_name=disco-fox-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual-yu-rock RADIO AKTUAL YU ROCK listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual-yu-rock
listen_radio.php?radio_station_name=motsweding-fm Motsweding FM listen_radio.php?radio_station_name=motsweding-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-africa-online Radio Africa Online listen_radio.php?radio_station_name=radio-africa-online
listen_radio.php?radio_station_name=radio-el-bahdja Radio El Bahdja listen_radio.php?radio_station_name=radio-el-bahdja
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages