Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-albayane Radio Albayane listen_radio.php?radio_station_name=radio-albayane
listen_radio.php?radio_station_name=radio-feral RADIO FERAL listen_radio.php?radio_station_name=radio-feral
listen_radio.php?radio_station_name=radio-orasje RADIO ORAŠJE listen_radio.php?radio_station_name=radio-orasje
listen_radio.php?radio_station_name=love-radio Love Radio listen_radio.php?radio_station_name=love-radio
listen_radio.php?radio_station_name=grts GRTS listen_radio.php?radio_station_name=grts
listen_radio.php?radio_station_name=krazy-radio KRAZY-RADIO listen_radio.php?radio_station_name=krazy-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mojn Radio Mojn listen_radio.php?radio_station_name=radio-mojn
listen_radio.php?radio_station_name=radio-koka RADIO KOKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-koka
listen_radio.php?radio_station_name=radio-svet-plus RADIO SVET PLUS listen_radio.php?radio_station_name=radio-svet-plus
listen_radio.php?radio_station_name=rhythm-and-blues Rhythm and Blues listen_radio.php?radio_station_name=rhythm-and-blues

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=kempen-classics Kempen Classics listen_radio.php?radio_station_name=kempen-classics
listen_radio.php?radio_station_name=rnc-radio-noise-corporation RNC Radio Noise Corporation listen_radio.php?radio_station_name=rnc-radio-noise-corporation
listen_radio.php?radio_station_name=glagoljica GLAGOLJICA listen_radio.php?radio_station_name=glagoljica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-lumen Radio Lumen listen_radio.php?radio_station_name=radio-lumen
listen_radio.php?radio_station_name=radio-koprivnica RADIO KOPRIVNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-koprivnica
listen_radio.php?radio_station_name=xmr-90s-rock Xmr 90s Rock listen_radio.php?radio_station_name=xmr-90s-rock
listen_radio.php?radio_station_name=radio-soulful Radio Soulful listen_radio.php?radio_station_name=radio-soulful
listen_radio.php?radio_station_name=88vier 88vier listen_radio.php?radio_station_name=88vier
listen_radio.php?radio_station_name=radio-tivat RADIO TIVAT listen_radio.php?radio_station_name=radio-tivat
listen_radio.php?radio_station_name=up-fm-107-5 UP FM 107.5 listen_radio.php?radio_station_name=up-fm-107-5
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages