Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=studentski-efm-radio STUDENTSKI EFM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=studentski-efm-radio
listen_radio.php?radio_station_name=endless-80s-radio Endless 80s Radio listen_radio.php?radio_station_name=endless-80s-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vaasa Radio Vaasa listen_radio.php?radio_station_name=radio-vaasa
listen_radio.php?radio_station_name=rph-dance RPh Dance listen_radio.php?radio_station_name=rph-dance
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dzair-chaabia Radio Dzair Chaabia listen_radio.php?radio_station_name=radio-dzair-chaabia
listen_radio.php?radio_station_name=radio-skid-row-2rsr Radio Skid Row 2RSR listen_radio.php?radio_station_name=radio-skid-row-2rsr
listen_radio.php?radio_station_name=radio-uskana RADIO USKANA listen_radio.php?radio_station_name=radio-uskana
listen_radio.php?radio_station_name=mountain-fm Mountain FM listen_radio.php?radio_station_name=mountain-fm
listen_radio.php?radio_station_name=medunarodni-radio-srbija MEĐUNARODNI RADIO SRBIJA listen_radio.php?radio_station_name=medunarodni-radio-srbija
listen_radio.php?radio_station_name=radio-novi-grad-1 Radio Novi Grad listen_radio.php?radio_station_name=radio-novi-grad-1

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-copiapo-fm Radio Copiapó FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-copiapo-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-whisper radio whisper listen_radio.php?radio_station_name=radio-whisper
listen_radio.php?radio_station_name=cruffycast-radio Cruffycast Radio listen_radio.php?radio_station_name=cruffycast-radio
listen_radio.php?radio_station_name=asempa Asempa listen_radio.php?radio_station_name=asempa
listen_radio.php?radio_station_name=play-fm PLAY FM listen_radio.php?radio_station_name=play-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-salomon-90-ta RADIO SALOMON 90'TA listen_radio.php?radio_station_name=radio-salomon-90-ta
listen_radio.php?radio_station_name=gonen-radyo-venus Gonen Radyo Venus listen_radio.php?radio_station_name=gonen-radyo-venus
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dalmacija RADIO DALMACIJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-dalmacija
listen_radio.php?radio_station_name=radio-galaxis RADIO GALAXIS listen_radio.php?radio_station_name=radio-galaxis
listen_radio.php?radio_station_name=eko-pop-radio EKO POP RADIO listen_radio.php?radio_station_name=eko-pop-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages