Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=v6ai-radio-yap V6AI Radio YAP listen_radio.php?radio_station_name=v6ai-radio-yap
listen_radio.php?radio_station_name=uct-radio UCT Radio listen_radio.php?radio_station_name=uct-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-studio-m RADIO STUDIO M listen_radio.php?radio_station_name=radio-studio-m
listen_radio.php?radio_station_name=link-fm Link FM listen_radio.php?radio_station_name=link-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-folk-top-maraton-radio RADIO FOLK TOP MARATON listen_radio.php?radio_station_name=radio-folk-top-maraton-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-hrcak RADIO HRČAK listen_radio.php?radio_station_name=radio-hrcak
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maestral RADIO MAESTRAL listen_radio.php?radio_station_name=radio-maestral
listen_radio.php?radio_station_name=apapa-liverpool-radio Apapa Liverpool Radio listen_radio.php?radio_station_name=apapa-liverpool-radio
listen_radio.php?radio_station_name=nomme-raadio Nömme Raadio listen_radio.php?radio_station_name=nomme-raadio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-svetionik RADIO SVETIONIK listen_radio.php?radio_station_name=radio-svetionik

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm The Cheese FM listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm
listen_radio.php?radio_station_name=antenne-steiermark Antenne Steiermark listen_radio.php?radio_station_name=antenne-steiermark
listen_radio.php?radio_station_name=radio-president Radio President listen_radio.php?radio_station_name=radio-president
listen_radio.php?radio_station_name=radio-diario-oficial Radio Diario Oficial listen_radio.php?radio_station_name=radio-diario-oficial
listen_radio.php?radio_station_name=2mm-greek-radio 2MM Greek Radio listen_radio.php?radio_station_name=2mm-greek-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-aplus-rock Radio Aplus Rock listen_radio.php?radio_station_name=radio-aplus-rock
listen_radio.php?radio_station_name=special-radio Special Radio listen_radio.php?radio_station_name=special-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antenne-karnten Antenne Kärnten listen_radio.php?radio_station_name=antenne-karnten
listen_radio.php?radio_station_name=omulunga-radio Omulunga Radio listen_radio.php?radio_station_name=omulunga-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-hits-90s My Radio Hits 90s listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-hits-90s
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages