Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=hrvatski-radio-karlovac HRVATSKI RADIO KARLOVAC listen_radio.php?radio_station_name=hrvatski-radio-karlovac
listen_radio.php?radio_station_name=radio-index RADIO INDEX listen_radio.php?radio_station_name=radio-index
listen_radio.php?radio_station_name=hello-fm Hello FM listen_radio.php?radio_station_name=hello-fm
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-rock-music My Radio Rock Music listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-rock-music
listen_radio.php?radio_station_name=radio-tuganet Radio TugaNet listen_radio.php?radio_station_name=radio-tuganet
listen_radio.php?radio_station_name=umhlobo-wenene-fm Umhlobo Wenene FM listen_radio.php?radio_station_name=umhlobo-wenene-fm
listen_radio.php?radio_station_name=jupok-radio-rozaje JUPOK RADIO ROŽAJE listen_radio.php?radio_station_name=jupok-radio-rozaje
listen_radio.php?radio_station_name=radio-stari-grad RADIO STARI GRAD listen_radio.php?radio_station_name=radio-stari-grad
listen_radio.php?radio_station_name=radiosei Radiosei listen_radio.php?radio_station_name=radiosei
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-platine-fm Rouge Platine FM listen_radio.php?radio_station_name=rouge-platine-fm

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-glaxton RADIO GALXTON listen_radio.php?radio_station_name=radio-glaxton
listen_radio.php?radio_station_name=den2-radio Den2 Radio listen_radio.php?radio_station_name=den2-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-deejay-base Radio Deejay Base listen_radio.php?radio_station_name=radio-deejay-base
listen_radio.php?radio_station_name=mig-fm MIG FM listen_radio.php?radio_station_name=mig-fm
listen_radio.php?radio_station_name=easy-italy Easy Italy listen_radio.php?radio_station_name=easy-italy
listen_radio.php?radio_station_name=radio-control Radio Control listen_radio.php?radio_station_name=radio-control
listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm The Cheese FM listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm
listen_radio.php?radio_station_name=yaskrave-radio Yaskrave radio listen_radio.php?radio_station_name=yaskrave-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-eole-fm Radio Eole FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-eole-fm
listen_radio.php?radio_station_name=mdr-sputnik MDR Sputnik listen_radio.php?radio_station_name=mdr-sputnik
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages