Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=pomorski-radio-bakar POMORSKI RADIO BAKAR listen_radio.php?radio_station_name=pomorski-radio-bakar
listen_radio.php?radio_station_name=pile-radio RADIO PILE listen_radio.php?radio_station_name=pile-radio
listen_radio.php?radio_station_name=la-boliviana-fm La Boliviana FM listen_radio.php?radio_station_name=la-boliviana-fm
listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio-dombovar N-Joy Radio Dombovar listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio-dombovar
listen_radio.php?radio_station_name=one-eleven-radio One Eleven Radio listen_radio.php?radio_station_name=one-eleven-radio
listen_radio.php?radio_station_name=fuzion-live Fuzion Live listen_radio.php?radio_station_name=fuzion-live
listen_radio.php?radio_station_name=radio-vitebsk Radio Vitebsk listen_radio.php?radio_station_name=radio-vitebsk
listen_radio.php?radio_station_name=saphirs-bistro-radio Saphirs Bistro Radio listen_radio.php?radio_station_name=saphirs-bistro-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-8 RADIO 8 listen_radio.php?radio_station_name=radio-8
listen_radio.php?radio_station_name=radio-istocno-sarajevo RADIO ISTOČNO SARAJEVO listen_radio.php?radio_station_name=radio-istocno-sarajevo

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=tejano-hits-radio Tejano Hits Radio listen_radio.php?radio_station_name=tejano-hits-radio
listen_radio.php?radio_station_name=ghana-waves-radio Ghana Waves Radio listen_radio.php?radio_station_name=ghana-waves-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-boom RADIO BOOM listen_radio.php?radio_station_name=radio-boom
listen_radio.php?radio_station_name=abc-dig-music ABC Dig Music listen_radio.php?radio_station_name=abc-dig-music
listen_radio.php?radio_station_name=vibration-pop-rock Vibration Pop Rock listen_radio.php?radio_station_name=vibration-pop-rock
listen_radio.php?radio_station_name=taui-fm TAUI FM listen_radio.php?radio_station_name=taui-fm
listen_radio.php?radio_station_name=grom-radio GROM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=grom-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mirkovci RADIO MIRKOVCI listen_radio.php?radio_station_name=radio-mirkovci
listen_radio.php?radio_station_name=bayern-live-dreamradio Bayern Live Dreamradio listen_radio.php?radio_station_name=bayern-live-dreamradio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-skonto Radio Skonto listen_radio.php?radio_station_name=radio-skonto
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages