Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-federacija RADIO FEDERACIJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-federacija
listen_radio.php?radio_station_name=the-mo-rock-n-radio The Mo'Rock'N Radio listen_radio.php?radio_station_name=the-mo-rock-n-radio
listen_radio.php?radio_station_name=mega-translit-radio Mega-Translit Radio listen_radio.php?radio_station_name=mega-translit-radio
listen_radio.php?radio_station_name=atlas-radio ATLAS RADIO listen_radio.php?radio_station_name=atlas-radio
listen_radio.php?radio_station_name=west-coast-radio West Coast Radio listen_radio.php?radio_station_name=west-coast-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cosmos Radio Cosmos listen_radio.php?radio_station_name=radio-cosmos
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-sesation-haiti Radyo Sesation Haiti listen_radio.php?radio_station_name=radyo-sesation-haiti
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zitouna-fm Radio Zitouna FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-zitouna-fm
listen_radio.php?radio_station_name=lozenets Lozenets listen_radio.php?radio_station_name=lozenets
listen_radio.php?radio_station_name=jazzheart-radio Jazzheart Radio listen_radio.php?radio_station_name=jazzheart-radio

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio45-fortyfive Radio45 (FortyFive) listen_radio.php?radio_station_name=radio45-fortyfive
listen_radio.php?radio_station_name=hot-music-radio Hot Music Radio listen_radio.php?radio_station_name=hot-music-radio
listen_radio.php?radio_station_name=bayern-live-dreamradio Bayern Live Dreamradio listen_radio.php?radio_station_name=bayern-live-dreamradio
listen_radio.php?radio_station_name=bombonica-radio-1 BOMBONICA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bombonica-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=jayasri-radio Jayasri Radio listen_radio.php?radio_station_name=jayasri-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-heavy-metal My Radio Heavy Metal listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-heavy-metal
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-soundtrack Rouge Soundtrack listen_radio.php?radio_station_name=rouge-soundtrack
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=op-top-radio-2 OP TOP RADIO 2 listen_radio.php?radio_station_name=op-top-radio-2
listen_radio.php?radio_station_name=norea-radio Norea Radio listen_radio.php?radio_station_name=norea-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages