Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=ruv-ras-2 RUV Rás 2 listen_radio.php?radio_station_name=ruv-ras-2
listen_radio.php?radio_station_name=balkan-radio-1 BALKAN RADIO listen_radio.php?radio_station_name=balkan-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mamelon-1 Radio MAMELON listen_radio.php?radio_station_name=radio-mamelon-1
listen_radio.php?radio_station_name=bayfm Bayfm listen_radio.php?radio_station_name=bayfm
listen_radio.php?radio_station_name=otocni-radio-kornati OTOČNI RADIO KORNATI listen_radio.php?radio_station_name=otocni-radio-kornati
listen_radio.php?radio_station_name=congo-planete Congo Planete listen_radio.php?radio_station_name=congo-planete
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-latino My Radio Latino listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-latino
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-uganda Radio Maria Uganda listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-uganda
listen_radio.php?radio_station_name=radio-max RADIO MAX listen_radio.php?radio_station_name=radio-max
listen_radio.php?radio_station_name=touch-fm Touch FM listen_radio.php?radio_station_name=touch-fm

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=kringvarp-foroya Kringvarp Foroya listen_radio.php?radio_station_name=kringvarp-foroya
listen_radio.php?radio_station_name=saules-radijas Saules Radijas listen_radio.php?radio_station_name=saules-radijas
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-sesation-haiti Radyo Sesation Haiti listen_radio.php?radio_station_name=radyo-sesation-haiti
listen_radio.php?radio_station_name=van Van (Радио Ван) listen_radio.php?radio_station_name=van
listen_radio.php?radio_station_name=pilot-fm Pilot FM (Радио Пилот) listen_radio.php?radio_station_name=pilot-fm
listen_radio.php?radio_station_name=praia-fm Praia FM listen_radio.php?radio_station_name=praia-fm
listen_radio.php?radio_station_name=generation-fm Generation FM listen_radio.php?radio_station_name=generation-fm
listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm Hola FM listen_radio.php?radio_station_name=hola-fm
listen_radio.php?radio_station_name=slaskie-radio Slaskie Radio listen_radio.php?radio_station_name=slaskie-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne-kef Radio Tunisienne Kef listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne-kef
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages