Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-temerin RADIO TEMERIN listen_radio.php?radio_station_name=radio-temerin
listen_radio.php?radio_station_name=tdi-starogradska TDI STAROGRADSKA listen_radio.php?radio_station_name=tdi-starogradska
listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-nade RADIO GLAS NADE listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-nade
listen_radio.php?radio_station_name=radio-gradski-radio RADIO SOUNDSET ISTRA listen_radio.php?radio_station_name=radio-gradski-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-best Rádio BEST listen_radio.php?radio_station_name=radio-best
listen_radio.php?radio_station_name=ny-korea-wwru NY Korea (WWRU) listen_radio.php?radio_station_name=ny-korea-wwru
listen_radio.php?radio_station_name=ksbs-fm-island-92-92-1 KSBS FM Island 92 92.1 listen_radio.php?radio_station_name=ksbs-fm-island-92-92-1
listen_radio.php?radio_station_name=fg-dj-radio FG Dj Radio listen_radio.php?radio_station_name=fg-dj-radio
listen_radio.php?radio_station_name=club-music-strana CLUB MUSIC STRANA listen_radio.php?radio_station_name=club-music-strana
listen_radio.php?radio_station_name=radio-jugovic RADIO JUGOVIĆ listen_radio.php?radio_station_name=radio-jugovic

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=yumbofm YumboFm listen_radio.php?radio_station_name=yumbofm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kaj RADIO KAJ listen_radio.php?radio_station_name=radio-kaj
listen_radio.php?radio_station_name=rag-fm Rag FM listen_radio.php?radio_station_name=rag-fm
listen_radio.php?radio_station_name=khmg-harvest-family-radio KHMG Harvest Family Radio listen_radio.php?radio_station_name=khmg-harvest-family-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-krizevci RADIO KRIŽEVCI listen_radio.php?radio_station_name=radio-krizevci
listen_radio.php?radio_station_name=ucb-ireland UCB Ireland listen_radio.php?radio_station_name=ucb-ireland
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maghreb-24-fm-1 Radio Maghreb 24 Fm listen_radio.php?radio_station_name=radio-maghreb-24-fm-1
listen_radio.php?radio_station_name=bum-bum-radio BUM BUM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bum-bum-radio
listen_radio.php?radio_station_name=stereo-vida Stereo Vida listen_radio.php?radio_station_name=stereo-vida
listen_radio.php?radio_station_name=radio-goongoon-hd-sound Radio GoonGoon HD Sound listen_radio.php?radio_station_name=radio-goongoon-hd-sound
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages