Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=mbc-best-fm MBC Best FM listen_radio.php?radio_station_name=mbc-best-fm
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-reggae My Radio Reggae listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-reggae
listen_radio.php?radio_station_name=rtm-red-fm RTM Red FM listen_radio.php?radio_station_name=rtm-red-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-as-fm RADIO AS FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-as-fm
listen_radio.php?radio_station_name=vietnamese-public Vietnamese Public listen_radio.php?radio_station_name=vietnamese-public
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-russian-lyric My Radio Russian Lyric listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-russian-lyric
listen_radio.php?radio_station_name=radio-comores Radio Comores listen_radio.php?radio_station_name=radio-comores
listen_radio.php?radio_station_name=ikwekwezi-fm Ikwekwezi FM listen_radio.php?radio_station_name=ikwekwezi-fm
listen_radio.php?radio_station_name=beat-night-radio Beat Night Radio listen_radio.php?radio_station_name=beat-night-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-hrvatsko-zagorje RADIO HRVATSKO ZAGORJE listen_radio.php?radio_station_name=radio-hrvatsko-zagorje

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-rwanda Radio Rwanda listen_radio.php?radio_station_name=radio-rwanda
listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio N-Joy Radio listen_radio.php?radio_station_name=n-joy-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-hot-100 Radio Hot 100 listen_radio.php?radio_station_name=radio-hot-100
listen_radio.php?radio_station_name=rnc-radio-noise-corporation RNC Radio Noise Corporation listen_radio.php?radio_station_name=rnc-radio-noise-corporation
listen_radio.php?radio_station_name=atlas-radio ATLAS RADIO listen_radio.php?radio_station_name=atlas-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne Radio Tunisienne listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne
listen_radio.php?radio_station_name=hit-radio-3 HIT RADIO listen_radio.php?radio_station_name=hit-radio-3
listen_radio.php?radio_station_name=radio-metal Radio Metal listen_radio.php?radio_station_name=radio-metal
listen_radio.php?radio_station_name=radio-behar RADIO BEHAR listen_radio.php?radio_station_name=radio-behar
listen_radio.php?radio_station_name=super-sport-fm Super Sport FM listen_radio.php?radio_station_name=super-sport-fm
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages