Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=smash-radio Smash Radio listen_radio.php?radio_station_name=smash-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kanal-m RADIO KANAL M listen_radio.php?radio_station_name=radio-kanal-m
listen_radio.php?radio_station_name=radio-jazzinec Radio Jazzinec listen_radio.php?radio_station_name=radio-jazzinec
listen_radio.php?radio_station_name=nhyira-fm Nhyira FM listen_radio.php?radio_station_name=nhyira-fm
listen_radio.php?radio_station_name=atlanta-business-radio-x Atlanta Business Radio X listen_radio.php?radio_station_name=atlanta-business-radio-x
listen_radio.php?radio_station_name=antena-5 ANTENA 5 listen_radio.php?radio_station_name=antena-5
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zlatar RADIO ZLATAR listen_radio.php?radio_station_name=radio-zlatar
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-eylul Radyo Eylul listen_radio.php?radio_station_name=radyo-eylul
listen_radio.php?radio_station_name=estereo-solar Estereo Solar listen_radio.php?radio_station_name=estereo-solar
listen_radio.php?radio_station_name=metro-fm Metro FM listen_radio.php?radio_station_name=metro-fm

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=raido-diddeleng Raido Diddeleng listen_radio.php?radio_station_name=raido-diddeleng
listen_radio.php?radio_station_name=raglan-radio Raglan Radio listen_radio.php?radio_station_name=raglan-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-odmev RADIO ODMEV listen_radio.php?radio_station_name=radio-odmev
listen_radio.php?radio_station_name=radio-clube-de-angra Radio Clube de Angra listen_radio.php?radio_station_name=radio-clube-de-angra
listen_radio.php?radio_station_name=radio-lijepa-nasa RADIO LIJEPA NAŠA listen_radio.php?radio_station_name=radio-lijepa-nasa
listen_radio.php?radio_station_name=berock-online-radio BeRock Online Radio listen_radio.php?radio_station_name=berock-online-radio
listen_radio.php?radio_station_name=depressive-metal-rock-radio-black Depressive metal rock Radio Black listen_radio.php?radio_station_name=depressive-metal-rock-radio-black
listen_radio.php?radio_station_name=dagnys-jukebox Dagnys Jukebox listen_radio.php?radio_station_name=dagnys-jukebox
listen_radio.php?radio_station_name=bum-radio-1 BUM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=bum-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=tula-cafe Tula Cafe listen_radio.php?radio_station_name=tula-cafe
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages