Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-togo Radio Maria Togo listen_radio.php?radio_station_name=radio-maria-togo
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zitouna-fm Radio Zitouna FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-zitouna-fm
listen_radio.php?radio_station_name=frequences-relaxation Frequences Relaxation listen_radio.php?radio_station_name=frequences-relaxation
listen_radio.php?radio_station_name=citylimitsradio Citylimitsradio listen_radio.php?radio_station_name=citylimitsradio
listen_radio.php?radio_station_name=228-radio-network 228 Radio Network listen_radio.php?radio_station_name=228-radio-network
listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-norge Radio 1 Norge listen_radio.php?radio_station_name=radio-1-norge
listen_radio.php?radio_station_name=radio-rom-1 Radio ROM listen_radio.php?radio_station_name=radio-rom-1
listen_radio.php?radio_station_name=logos-radio Logos Radio (Ο ΛΟΓΟΣ) listen_radio.php?radio_station_name=logos-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-impuls RADIO IMPULS listen_radio.php?radio_station_name=radio-impuls
listen_radio.php?radio_station_name=gonen-radyo-venus Gonen Radyo Venus listen_radio.php?radio_station_name=gonen-radyo-venus

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=hits-1-radio Hits 1 Radio listen_radio.php?radio_station_name=hits-1-radio
listen_radio.php?radio_station_name=profm-hot ProFM HOT listen_radio.php?radio_station_name=profm-hot
listen_radio.php?radio_station_name=heart-thames-valley-oxfordshire Heart Thames Valley (Oxfordshire) listen_radio.php?radio_station_name=heart-thames-valley-oxfordshire
listen_radio.php?radio_station_name=kiss-rom-radio KISS ROM RADIO listen_radio.php?radio_station_name=kiss-rom-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antwerpen-fm Antwerpen fm listen_radio.php?radio_station_name=antwerpen-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-drnis RADIO DRNIŠ listen_radio.php?radio_station_name=radio-drnis
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio
listen_radio.php?radio_station_name=ikwekwezi-fm Ikwekwezi FM listen_radio.php?radio_station_name=ikwekwezi-fm
listen_radio.php?radio_station_name=pj-radio PJ Radio listen_radio.php?radio_station_name=pj-radio
listen_radio.php?radio_station_name=glagoljica GLAGOLJICA listen_radio.php?radio_station_name=glagoljica
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages