Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=only-1-revival ONLY 1 Revival listen_radio.php?radio_station_name=only-1-revival
listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-krajine RADIO GLAS KRAJINE listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-krajine
listen_radio.php?radio_station_name=radio-skive Radio Skive listen_radio.php?radio_station_name=radio-skive
listen_radio.php?radio_station_name=grits-radio Grits Radio listen_radio.php?radio_station_name=grits-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-presheva RADIO PRESHEVA listen_radio.php?radio_station_name=radio-presheva
listen_radio.php?radio_station_name=2aaa-fm-wagga-wagga-radio 2AAA FM Wagga Wagga Radio listen_radio.php?radio_station_name=2aaa-fm-wagga-wagga-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-russian-lyric My Radio Russian Lyric listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-russian-lyric
listen_radio.php?radio_station_name=radio-biser-posavine RADIO BISER POSAVINE listen_radio.php?radio_station_name=radio-biser-posavine
listen_radio.php?radio_station_name=hit-fm HIT FM listen_radio.php?radio_station_name=hit-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-medeno-srce RADIO MEDENO SRCE listen_radio.php?radio_station_name=radio-medeno-srce

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-dusa-krajine RADIO DUŠA KRAJINE listen_radio.php?radio_station_name=radio-dusa-krajine
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bubonja RADIO BUBONJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-bubonja
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zapresic RADIO ZAPREŠIĆ listen_radio.php?radio_station_name=radio-zapresic
listen_radio.php?radio_station_name=noise-fm Noise FM listen_radio.php?radio_station_name=noise-fm
listen_radio.php?radio_station_name=klassika-raadio Klassika Raadio listen_radio.php?radio_station_name=klassika-raadio
listen_radio.php?radio_station_name=albania-fm Albania FM listen_radio.php?radio_station_name=albania-fm
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hip-hop Rouge Hip Hop listen_radio.php?radio_station_name=rouge-hip-hop
listen_radio.php?radio_station_name=focus-radio Focus Radio listen_radio.php?radio_station_name=focus-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-gradski-radio RADIO SOUNDSET ISTRA listen_radio.php?radio_station_name=radio-gradski-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kaj RADIO KAJ listen_radio.php?radio_station_name=radio-kaj
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages