Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-ruf RADIO RUF listen_radio.php?radio_station_name=radio-ruf
listen_radio.php?radio_station_name=muziekteam Muziekteam listen_radio.php?radio_station_name=muziekteam
listen_radio.php?radio_station_name=hard-rock-radio HARD ROCK RADIO listen_radio.php?radio_station_name=hard-rock-radio
listen_radio.php?radio_station_name=chillout-fm Chillout.FM listen_radio.php?radio_station_name=chillout-fm
listen_radio.php?radio_station_name=rock-radio-1 Rock Radio 1 listen_radio.php?radio_station_name=rock-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=bkr-radio BKR Radio listen_radio.php?radio_station_name=bkr-radio
listen_radio.php?radio_station_name=blue-grass-radio Blue Grass Radio listen_radio.php?radio_station_name=blue-grass-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-drine RADIO GLAS DRINE listen_radio.php?radio_station_name=radio-glas-drine
listen_radio.php?radio_station_name=star-fm Star FM listen_radio.php?radio_station_name=star-fm
listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-soul Jazz Radio Soul listen_radio.php?radio_station_name=jazz-radio-soul

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=pinki-radio-radio-za-srce-i-dusu PINKI RADIO Radio Za Srce i Dusu listen_radio.php?radio_station_name=pinki-radio-radio-za-srce-i-dusu
listen_radio.php?radio_station_name=radio-star Radio Star listen_radio.php?radio_station_name=radio-star
listen_radio.php?radio_station_name=human-fm Human FM listen_radio.php?radio_station_name=human-fm
listen_radio.php?radio_station_name=voice-of-nigeria-service-arabic Voice Of Nigeria Service Arabic listen_radio.php?radio_station_name=voice-of-nigeria-service-arabic
listen_radio.php?radio_station_name=jacaranda-fm Jacaranda FM listen_radio.php?radio_station_name=jacaranda-fm
listen_radio.php?radio_station_name=armoni-fm Armoni FM listen_radio.php?radio_station_name=armoni-fm
listen_radio.php?radio_station_name=hmsu-online-radio HMSU Online Radio listen_radio.php?radio_station_name=hmsu-online-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sawa Radio Sawa listen_radio.php?radio_station_name=radio-sawa
listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual-yu-rock RADIO AKTUAL YU ROCK listen_radio.php?radio_station_name=radio-aktual-yu-rock
listen_radio.php?radio_station_name=radio-pooki Radio Pooki listen_radio.php?radio_station_name=radio-pooki
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages