Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-halsnaes Radio Halsnaes listen_radio.php?radio_station_name=radio-halsnaes
listen_radio.php?radio_station_name=http-antenne-vol-at Antenne Vorarlberg listen_radio.php?radio_station_name=http-antenne-vol-at
listen_radio.php?radio_station_name=cro-national-radio CRO National Radio listen_radio.php?radio_station_name=cro-national-radio
listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-pre-deti Fun Radio pre deti listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-pre-deti
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sun Radio Sun listen_radio.php?radio_station_name=radio-sun
listen_radio.php?radio_station_name=radio-novska RADIO NOVSKA listen_radio.php?radio_station_name=radio-novska
listen_radio.php?radio_station_name=radio-8-kormend Radio 8 Kormend listen_radio.php?radio_station_name=radio-8-kormend
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kotor RADIO KOTOR listen_radio.php?radio_station_name=radio-kotor
listen_radio.php?radio_station_name=christmas-radio-fm Christmas Radio.FM listen_radio.php?radio_station_name=christmas-radio-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-velika-gorica RADIO VELIKA GORICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-velika-gorica

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-lrb Radio LRB listen_radio.php?radio_station_name=radio-lrb
listen_radio.php?radio_station_name=radio-jazzinec Radio Jazzinec listen_radio.php?radio_station_name=radio-jazzinec
listen_radio.php?radio_station_name=profm-romania ProFM Romania listen_radio.php?radio_station_name=profm-romania
listen_radio.php?radio_station_name=radio-krusevac RADIO KRUŠEVAC listen_radio.php?radio_station_name=radio-krusevac
listen_radio.php?radio_station_name=radio-koktel RADIO KOKTEL listen_radio.php?radio_station_name=radio-koktel
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zoran-italia Radio Zoran Italia listen_radio.php?radio_station_name=radio-zoran-italia
listen_radio.php?radio_station_name=latvijas-radio-4 Latvijas Radio 4 listen_radio.php?radio_station_name=latvijas-radio-4
listen_radio.php?radio_station_name=tre-radio Tre Radio listen_radio.php?radio_station_name=tre-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ogulin RADIO OGULIN listen_radio.php?radio_station_name=radio-ogulin
listen_radio.php?radio_station_name=fpma-radio-vatsy FPMA Radio Vatsy listen_radio.php?radio_station_name=fpma-radio-vatsy
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages