Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=rb1 RB1 listen_radio.php?radio_station_name=rb1
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=nautic-radio-kastela NAUTIC RADIO KAŠTELA listen_radio.php?radio_station_name=nautic-radio-kastela
listen_radio.php?radio_station_name=radio-petrovec RADIO PETROVEC listen_radio.php?radio_station_name=radio-petrovec
listen_radio.php?radio_station_name=seduction-dance-tunes-radio SEDUCTION DANCE TUNES RADIO listen_radio.php?radio_station_name=seduction-dance-tunes-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-rockstore Radio Rockstore listen_radio.php?radio_station_name=radio-rockstore
listen_radio.php?radio_station_name=easy-italy Easy Italy listen_radio.php?radio_station_name=easy-italy
listen_radio.php?radio_station_name=radio-looping Radio Looping listen_radio.php?radio_station_name=radio-looping
listen_radio.php?radio_station_name=bass-clubbers Bass-Clubbers listen_radio.php?radio_station_name=bass-clubbers
listen_radio.php?radio_station_name=radio-klas RADIO KLAS listen_radio.php?radio_station_name=radio-klas
listen_radio.php?radio_station_name=c913fm-2mac C913FM 2MAC listen_radio.php?radio_station_name=c913fm-2mac
listen_radio.php?radio_station_name=radio-shannonside Radio Shannonside listen_radio.php?radio_station_name=radio-shannonside

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=kass-fm Kass FM listen_radio.php?radio_station_name=kass-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-316 Radio 316 listen_radio.php?radio_station_name=radio-316
listen_radio.php?radio_station_name=noorteraadio Noorteraadio listen_radio.php?radio_station_name=noorteraadio
listen_radio.php?radio_station_name=galaxy-80s Galaxy 80s listen_radio.php?radio_station_name=galaxy-80s
listen_radio.php?radio_station_name=rtl-letzebuerg RTL Lëtzebuerg listen_radio.php?radio_station_name=rtl-letzebuerg
listen_radio.php?radio_station_name=all-of-music-radio All of Music Radio listen_radio.php?radio_station_name=all-of-music-radio
listen_radio.php?radio_station_name=mega-translit-radio Mega-Translit Radio listen_radio.php?radio_station_name=mega-translit-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-liberdade Radio Liberdade listen_radio.php?radio_station_name=radio-liberdade
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mamelon-1 Radio MAMELON listen_radio.php?radio_station_name=radio-mamelon-1
listen_radio.php?radio_station_name=club-fm-radio-100-4 Club FM Radio 100.4 listen_radio.php?radio_station_name=club-fm-radio-100-4
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages