Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-osijek GRADSKI RADIO OSIJEK listen_radio.php?radio_station_name=gradski-radio-osijek
listen_radio.php?radio_station_name=backstage-radio Backstage Radio listen_radio.php?radio_station_name=backstage-radio
listen_radio.php?radio_station_name=cool-fm-901 COOL FM 901 listen_radio.php?radio_station_name=cool-fm-901
listen_radio.php?radio_station_name=tiare-fm Tiare FM listen_radio.php?radio_station_name=tiare-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-labin RADIO LABIN listen_radio.php?radio_station_name=radio-labin
listen_radio.php?radio_station_name=radyo-sesation-haiti Radyo Sesation Haiti listen_radio.php?radio_station_name=radyo-sesation-haiti
listen_radio.php?radio_station_name=profm-romania-gen ProFM Romania, Gen listen_radio.php?radio_station_name=profm-romania-gen
listen_radio.php?radio_station_name=mix-radio-club MIX RADIO CLUB listen_radio.php?radio_station_name=mix-radio-club
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-acid-jazz My Radio Acid Jazz listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-acid-jazz
listen_radio.php?radio_station_name=virgin-rock-extreme Virgin Rock Extreme listen_radio.php?radio_station_name=virgin-rock-extreme

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio Extremadura Radio listen_radio.php?radio_station_name=extremadura-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bor RADIO BOR listen_radio.php?radio_station_name=radio-bor
listen_radio.php?radio_station_name=luso-mix Luso Mix listen_radio.php?radio_station_name=luso-mix
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kula RADIO KULA listen_radio.php?radio_station_name=radio-kula
listen_radio.php?radio_station_name=radio-krizevci RADIO KRIŽEVCI listen_radio.php?radio_station_name=radio-krizevci
listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne Radio Tunisienne listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne
listen_radio.php?radio_station_name=radio-maki RADIO MAKI listen_radio.php?radio_station_name=radio-maki
listen_radio.php?radio_station_name=polarlicht Polarlicht listen_radio.php?radio_station_name=polarlicht
listen_radio.php?radio_station_name=sr-p4-skaraborg SR P4 Skaraborg listen_radio.php?radio_station_name=sr-p4-skaraborg
listen_radio.php?radio_station_name=radio-skonto Radio Skonto listen_radio.php?radio_station_name=radio-skonto
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages