Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=mix-radio MIX RADIO listen_radio.php?radio_station_name=mix-radio
listen_radio.php?radio_station_name=ioanninams-radio IoanninaMS Radio listen_radio.php?radio_station_name=ioanninams-radio
listen_radio.php?radio_station_name=assorted-trance-radio Assorted Trance Radio listen_radio.php?radio_station_name=assorted-trance-radio
listen_radio.php?radio_station_name=projekti Projekti listen_radio.php?radio_station_name=projekti
listen_radio.php?radio_station_name=biser-radio BISER RADIO listen_radio.php?radio_station_name=biser-radio
listen_radio.php?radio_station_name=eastside-89-7-fm-2res EastSide 89.7 FM 2RES listen_radio.php?radio_station_name=eastside-89-7-fm-2res
listen_radio.php?radio_station_name=smorgasbord Smorgasbord listen_radio.php?radio_station_name=smorgasbord
listen_radio.php?radio_station_name=zvezda-radio ZVEZDA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=zvezda-radio
listen_radio.php?radio_station_name=hit-radio-2 Hit Radio listen_radio.php?radio_station_name=hit-radio-2
listen_radio.php?radio_station_name=matariki-fm Matariki FM listen_radio.php?radio_station_name=matariki-fm

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=folkyton-radio FOLKYTON RADIO listen_radio.php?radio_station_name=folkyton-radio
listen_radio.php?radio_station_name=neo-fm Neo FM listen_radio.php?radio_station_name=neo-fm
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-hip-hop My Radio Hip-Hop listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-hip-hop
listen_radio.php?radio_station_name=radio-k4 RADIO K4 listen_radio.php?radio_station_name=radio-k4
listen_radio.php?radio_station_name=pozitif-radio-1 Pozitif Radio listen_radio.php?radio_station_name=pozitif-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=thobela-fm Thobela FM listen_radio.php?radio_station_name=thobela-fm
listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-pre-deti Fun Radio pre deti listen_radio.php?radio_station_name=fun-radio-pre-deti
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cer RADIO CER listen_radio.php?radio_station_name=radio-cer
listen_radio.php?radio_station_name=destroyer-radio Destroyer Radio listen_radio.php?radio_station_name=destroyer-radio
listen_radio.php?radio_station_name=carillon-radio Carillon Radio listen_radio.php?radio_station_name=carillon-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages