Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica RADIO MREŻNICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mreznica
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica RADIO MAČKICA listen_radio.php?radio_station_name=radio-mackica
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-216 RADIO 216 listen_radio.php?radio_station_name=radio-216
listen_radio.php?radio_station_name=radio-wienerwald Radio Wienerwald listen_radio.php?radio_station_name=radio-wienerwald
listen_radio.php?radio_station_name=radio-zam-izvornjaci RADIO ZAM IZVORNJACI listen_radio.php?radio_station_name=radio-zam-izvornjaci
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dzair-aures Radio Dzair Aures listen_radio.php?radio_station_name=radio-dzair-aures
listen_radio.php?radio_station_name=radio-021 RADIO 021 listen_radio.php?radio_station_name=radio-021
listen_radio.php?radio_station_name=kempen-classics Kempen Classics listen_radio.php?radio_station_name=kempen-classics
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubavi RADIO LJUBAVI listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubavi
listen_radio.php?radio_station_name=radio-kosice Radio Kosice listen_radio.php?radio_station_name=radio-kosice
listen_radio.php?radio_station_name=radio-happy-people Radio Happy People listen_radio.php?radio_station_name=radio-happy-people
listen_radio.php?radio_station_name=radio-wildfire Radio Wildfire listen_radio.php?radio_station_name=radio-wildfire

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-islam Radio Islam listen_radio.php?radio_station_name=radio-islam
listen_radio.php?radio_station_name=radio-west-bunbury Radio West Bunbury listen_radio.php?radio_station_name=radio-west-bunbury
listen_radio.php?radio_station_name=radio-106-srbija RADIO 106 SRBIJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-106-srbija
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-gothic My Radio Gothic listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-gothic
listen_radio.php?radio_station_name=carillon-radio Carillon Radio listen_radio.php?radio_station_name=carillon-radio
listen_radio.php?radio_station_name=venesalsa-radio Venesalsa Radio listen_radio.php?radio_station_name=venesalsa-radio
listen_radio.php?radio_station_name=trace-fm-guyane Trace FM Guyane listen_radio.php?radio_station_name=trace-fm-guyane
listen_radio.php?radio_station_name=kauno-fonas KAUNO FONAS listen_radio.php?radio_station_name=kauno-fonas
listen_radio.php?radio_station_name=viduthalai-fm Viduthalai FM listen_radio.php?radio_station_name=viduthalai-fm
listen_radio.php?radio_station_name=beograund-radio BEOGRAUND RADIO listen_radio.php?radio_station_name=beograund-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages