Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=music-base-dance Music Base Dance listen_radio.php?radio_station_name=music-base-dance
listen_radio.php?radio_station_name=alternatif-radyo Alternatif Radyo listen_radio.php?radio_station_name=alternatif-radyo
listen_radio.php?radio_station_name=radio-nuevo-mundo Radio Nuevo Mundo listen_radio.php?radio_station_name=radio-nuevo-mundo
listen_radio.php?radio_station_name=hitfm-mauritius HITFM MAURITIUS listen_radio.php?radio_station_name=hitfm-mauritius
listen_radio.php?radio_station_name=island-fm Island FM listen_radio.php?radio_station_name=island-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-klas RADIO KLAS listen_radio.php?radio_station_name=radio-klas
listen_radio.php?radio_station_name=radio-krik-shit RADIO KRIK SHIT listen_radio.php?radio_station_name=radio-krik-shit
listen_radio.php?radio_station_name=mbc-best-fm MBC Best FM listen_radio.php?radio_station_name=mbc-best-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-bih RADIO BIH listen_radio.php?radio_station_name=radio-bih
listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm The Cheese FM listen_radio.php?radio_station_name=the-cheese-fm

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne-sfax-fm Radio Tunisienne Sfax FM listen_radio.php?radio_station_name=radio-tunisienne-sfax-fm
listen_radio.php?radio_station_name=apapa-liverpool-radio Apapa Liverpool Radio listen_radio.php?radio_station_name=apapa-liverpool-radio
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-hits-90s My Radio Hits 90s listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-hits-90s
listen_radio.php?radio_station_name=radio-oceane Radio Oceane listen_radio.php?radio_station_name=radio-oceane
listen_radio.php?radio_station_name=niederrheinrockstation-rock-und-pop-am-niederrhe NiederrheinRockStation - Rock und Pop am Niederrhe listen_radio.php?radio_station_name=niederrheinrockstation-rock-und-pop-am-niederrhe
listen_radio.php?radio_station_name=one-eleven-radio One Eleven Radio listen_radio.php?radio_station_name=one-eleven-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-pacis Radio Pacis listen_radio.php?radio_station_name=radio-pacis
listen_radio.php?radio_station_name=radio-novi-sad-madarski RADIO NOVI SAD MAĐARSKI listen_radio.php?radio_station_name=radio-novi-sad-madarski
listen_radio.php?radio_station_name=tdi-r-n-b TDI R'N'B listen_radio.php?radio_station_name=tdi-r-n-b
listen_radio.php?radio_station_name=starlifter-radio Starlifter Radio listen_radio.php?radio_station_name=starlifter-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages