Follow us on Facebook. Like ...

Radio Listen Live radio stations from around the world

Username: Password:  
Remember me

Your 

Stations

Your List is Empty, Add Radio Stations

Radio Elit Radio Station

Name:

Radio Elit

City:  Plemetina - Kosovo
Country:

Serbia

Freqvency: 91.6mHZ
Web: Radio Elit
Genre: folk
 

 


About Radio Elit

Radio Description:

 Radio "Elit" je sa svojim radom poceo 15.05.2003 godine u Plemetini.

Nastojimo da rad Elit radija bude celodnevan i preko cele godine ali sa velikim poteskocama, uspevamo jedino velikim pozrtvovanjem ekipe radija.

 

Radio "Elit" nalazi se u Plemetini

Ulica, 7 Jula b.b.

38211 Plemetina

Kosovo


Radio "Elit"svoj program emitue emituje  na frekfrenciji 91,6Mhz – FM - Stereo, i putem interneta na aresi:www.radioelitplemetina.webs.com 

24 casa sa Vama Radio "Elit" 

 

 

Radio je zabavno-muzickog karaktera. 

 

 

Radio "Elit" je otvorena radio stanica za saradnju sa svima koji zele da uspostave komunikaciju sa nama.



Kontakt: Tel.: +386(49)330-119

Kontakt putem Skype: radio_elit

E-mail: elit_radio@yahoo.com

Search all

Top 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale Radio Algerie Internationale listen_radio.php?radio_station_name=radio-algerie-internationale
listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station Chilling Station listen_radio.php?radio_station_name=chilling-station
listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio KONTAKT Rádió listen_radio.php?radio_station_name=kontakt-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba Radio Simba listen_radio.php?radio_station_name=radio-simba
listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco Rouge Disco listen_radio.php?radio_station_name=rouge-disco
listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1 WDGP Radio listen_radio.php?radio_station_name=wdgp-radio-1
listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno Free Underground Tekno listen_radio.php?radio_station_name=free-underground-tekno
listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1 RADIO LJUBAV listen_radio.php?radio_station_name=radio-ljubav-1
listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio Atlantic Radio listen_radio.php?radio_station_name=atlantic-radio
listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio ANTENA ZAGREB RADIO listen_radio.php?radio_station_name=antena-zagreb-radio

Rand 10

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=skala-radio SKALA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=skala-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-lrb Radio LRB listen_radio.php?radio_station_name=radio-lrb
listen_radio.php?radio_station_name=radio-quirinus RADIO QUIRINUS listen_radio.php?radio_station_name=radio-quirinus
listen_radio.php?radio_station_name=metropolis-radio-network METROPOLIS RADIO NETWORK listen_radio.php?radio_station_name=metropolis-radio-network
listen_radio.php?radio_station_name=hit-radio-4 HIT RADIO listen_radio.php?radio_station_name=hit-radio-4
listen_radio.php?radio_station_name=radio-cosmos-namibia Radio Cosmos Namibia listen_radio.php?radio_station_name=radio-cosmos-namibia
listen_radio.php?radio_station_name=gaydio Gaydio listen_radio.php?radio_station_name=gaydio
listen_radio.php?radio_station_name=balkancharts-radio BalkanCharts Radio listen_radio.php?radio_station_name=balkancharts-radio
listen_radio.php?radio_station_name=radio-sljeme RADIO SLJEME listen_radio.php?radio_station_name=radio-sljeme
listen_radio.php?radio_station_name=knindza-radio-1 KNINDŽA RADIO listen_radio.php?radio_station_name=knindza-radio-1

Just listened

All Radio Station

listen_radio.php?radio_station_name=radio-volum Radio Volum listen_radio.php?radio_station_name=radio-volum
listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-retro My Radio Retro listen_radio.php?radio_station_name=my-radio-retro
listen_radio.php?radio_station_name=ramdam-musique Ramdam Musique listen_radio.php?radio_station_name=ramdam-musique
listen_radio.php?radio_station_name=radio-17 Radio 17 listen_radio.php?radio_station_name=radio-17
listen_radio.php?radio_station_name=tempo-fm Tempo FM listen_radio.php?radio_station_name=tempo-fm
listen_radio.php?radio_station_name=radio-dalmacija RADIO DALMACIJA listen_radio.php?radio_station_name=radio-dalmacija
listen_radio.php?radio_station_name=big-rock-radio BIG ROCK RADIO listen_radio.php?radio_station_name=big-rock-radio
listen_radio.php?radio_station_name=nueva-generacion-radio Nueva Generacion Radio listen_radio.php?radio_station_name=nueva-generacion-radio
listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio Maxi Radio listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio
listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio Maxi Radio listen_radio.php?radio_station_name=maxi-radio
   

RadioListenLive

Continents

Category

Your Profile

Add a station

 
http://radiolistenlive.com
 
 FAQ
 

 

 

 

 

 Africa
 
 
 Asia
     
     
 Europe
     

 Radio Stations by Languages